Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 11. bölümde neler olacak, ne zaman?

Elkızı dizisi 10.bölümüyle 25 Aralık cumartesi yayınlandı. Dizinin 11.bölümü merakla bekleniyor. 15 Ocak 2022 cumartesi FOX TV de yayınlanacak 11.bölümde neler olacak merak ediliyor. Elkızı Dizisi 11.Bölüm Yeni bölüm tanıtımı haberimizde.
Takip et
Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 11. bölümde neler olacak, ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV’de ekranlara gelen ve 11. bölümü ile herkesi kendine çeken Elkızı dizisi merak konusu olmaya başlandı. Elkızı dizisinin üçüncü bölümü hakkında araştırma yapanlar Elkızı fragman yayınlandı mı ve fragman izle gibi aramalarda yapmaya başladılar. İşte yeni dizi hakkında tüm detaylar…

ELKIZI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yeni bölüm 15 Ocak Cumartesi ekrana gelecek.

Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 11. bölümde neler olacak, ne zaman?

ELKIZI 10. BÖLÜM ÖZETİ

Harun’un tehdidi karşısında annesinden ayrılmamak için, sevdiği adamı, Ali’yi nikah masasında bırakan Ezo’yu çok daha zorlu seçimler beklemektedir. Hayatından çıkıp gitmesi için bütün servetini teklif etmesine rağmen Harun Ezo’dan karısı olmasını ister.

Harun yaşadıklarının faturasını Ezo başta olmak üzere, hayatındaki bütün kadınlara kesmiştir. Annesi dahil… Artık geminin kaptanı odur ve Nermin bile oğlu üzerindeki bütün hakimiyetini kaybetmiştir.

Ezo, Harun’dan kurtulmak için çırpınırken, Ali Ezo’dan gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Sevdiği kadının çıkmazlarından habersiz neler olduğunu anlamaya çalışırken, Harun uğruna terk edildiğine inandırıldığı noktada çok tehlikeli bir sınırda bulur kendisini…

Seher ise Mert sayesinde yaralarını sarmış, yeni bir başlangıç yapmaya çalışırken; gösterdiği bir zaaf yüzünden çok daha büyük bir tuzağa çekilir.

Konakta ise Cavidan’ın verdiği ilaçlarla yatağa mahkum olan Zeliha, ayağa kalkma mücadelesi vermektedir. Çok geç olmadan kendine gelip kızlarını kurtarabilecek midir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.