Elkızı Dizisi 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Elkızı dizisi 5.bölümüyle 20 Kasım cumartesi yayınlandı. Dizinin 5.bölümü merakla bekleniyor. 27 Kasım cumartesi FOX TV de yayınlanacak 6.bölümde neler olacak merak ediliyor. Elkızı Dizisi 6.Bölüm Fragmanı İzle...
Takip et
Elkızı Dizisi 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gemi su almaya başladığı gün, ilk “Elkızı”nı attılar aşağı..”

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.
Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? “Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?”

Eee madem “Elkızı”yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

Elkızı 5. bölüm

Elkızı 5. bölüm izlenmek için yayında. 20 Kasım Cumartesi akşamında FOX TV ekranlarında yayınlanan Elkızı son bölümünde; Yalanlar içinde çırpınan Harun ve Nermin’i daha büyük bir tehlike bekliyordur.

Hiçbir sırrın sonsuza dek saklı kalamayacağını unutan Nermin, kendisini bir başka yalanın içinde bulur ancak bu defa çok tehlikeli bir oyunun içine girmiştir. Harun’a inanıp inanmama arasında kalan Ezo, kendisine söylenen asıl büyük yalanla yüzleşir. Şimdi hesap sorma zamanıdır. Hem Harun’a hem de Nermin’e. Cavidan ise en büyük destekçisidir Ezo’nun. Bir aile gibi hareket edecekler ve Bozdağlı’nın gücünü göstereceklerdir.

Kaza sonrası araları düzelen Ezo ve Ali’nin yakınlığı Ali’ye yeniden umut verir. Bunca yıllık suskunluğuna artık son verecektir fakat kapıda bekleyen bir başka düşman her şeyi alt üst eder. Ezo’nun özgürlüğü kadar hayatı da tehlikededir artık.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.