Eljif Elmas’tan Napoli’yi Üzecek Kötü Haber

Fenerbahçe’nin bu sezon İtalya’nın Seria kulüplerinden Napoli’ye yüksek transfer ücretiyle sattığı Eljif Elmas, milli maçlar için verilen arada Makedonya Milli Takımı’nın antrenman çalışmalarında sakatlandı. Elmas’ın ayak bileğinde kırıklar olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe’nin bu yıl Napoli’ye gönderdiği eski futbolcusu Eljif Elmas, Makedonya Milli Takımı’nın milli maç hazırlıkları kapsamında yaptığı antrenmanlarda sakatlandı. Ayak bileğinde kırık şüphesiyle hastaneye kaldırılan Elmas’ın durumu hakkında net bir bilgi olmasa da İtalyan basını, Elmas’ın ayak bileğinde kırıklıklar oluştuğunu yazdı.

NAPOLİ TARAFTARI ELMAS’TAN HABER BEKLİYOR

Yüksek bir transfer ücretiyle Fenerbahçe kasasını dolduran ve Napoli’ye büyük beklentilerle transferi gerçekleşen Eljif Elmas, Makedonya Milli Takımı antrenmanlarında sakatlandı. Sakatlığı hakkında bilgi paylaşımında bulunan İtalyan basını, Elmas’ın ayak bileğinde kırıklar oluştuğunu ve ciddi bir sakatlık yaşayabileceğini yazdı. Napoli ve Makedon taraftarların yakından takip ettiği sakatlıkla alakalı henüz net bir açıklama yapılmadı.

Milli maçlar sebebiyle verilen arada sakatlanan futbolcunun durumuyla alakalı en yakın zamanda açıklama yapılacağı öğrenildi. Napoli taraftarlarının merakla beklediği açıklamanın bugün yapılması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı