Eljif Elmas Eşyalarını Toplamaya Başladı

Sarı-lacivertlilerde kulübün kasasını doldurarak yuvadan uçan Eljif Elmas, bavulunu hazırlıyor. Genç yıldız, hafta başında takım arkadaşlarıyla vedalaşarak yeni bir maceraya yelken açacak.

Geçtiğimiz yıl kabus gibi bir sezon geçiren Fenerbahçe, bu yıl işini şansa bırakmak istemiyor. Transferde atağa kalkan sarı-lacivertlilerde gelen oyuncular kadar gidecek oyuncular da merak ediliyor. Bu zamana kadar birçok ismi kadrosuna katıp, birçok isimle de yollarını ayıran sarı-lacivertliler, Eljif Elmas için de Napoli ile anlaştı.


Transferin en hareketli takımlarından biri olan Fenerbahçe’de yılan hikayesine dönen Eljif Elmas bilmecesi çözüldü. Birçok kulübün transfer listesinde yer alan genç yıldız, yapılan sıkı pazarlıklar neticesinde Napoli’nin yolunu tuttu. Bonuslar dahil takımın kasasına 18 milyon Euro kazandıran genç yıldızın, anlaşmanın sağlanmasının ardından eşyalarını toplamaya başladığı öğrenildi. Çok cüzi bir paraya geldiği Fenerbahçe’de büyük bir gelişim sağlayarak tüm dikkatleri üzerine çeken genç yıldız, futbol okullarında ders olarak okutulacak bir başarı hikayesinin altına da imzasını atmış oldu.

DİĞER GENÇLERE ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

Öte yandan Eljif Elmas’ın satışından elde ettiği kazançla gençlere yatırım yapmanın önemli bir hamle olduğunu gören Fenerbahçe’de yöneticiler takımdaki diğer genç isimlere Eljif’i örnek göstererek motive ediyor. Ersun Yanal’la da bir araya gelen Ali Koç ve kurmaylarının, tecrübeli çalıştırıcıdan bu sezon gençlere daha fazla şans verilmesini istediği belirtildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı