Eliz Sakuçoğlu kimdir? Boyu ve Kilosu

Eliz Sakuçoğlu’nun kardeşi kim, boyu kaç, eğitimi ne, nerede doğdu, sevgilisi kim ve fotoğrafları haberimizde….

Doğum Tarihi: 1984

Doğum Yeri: Antakya

Boyu-kilosu: 1. 68 boyunda olan Eliz Sakuçoğlu 50 kilo.

Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Mesleği: Fotomodel- imaj Danışmanı

Kardeşi: Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu ameliyatla erkek oldu ve ismini ise Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi.

Eliz Sakuçoğlu kimdir? Boyu ve Kilosu

Altı yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya’ya taşınana Sakuçoğlu, Bremen’de yaşamaya başlamış ve eğitimini bu şehirde tamamlamıştır.

14 yaşındayken Bremen’de harçlığını çıkartmak amacı ile bir mağazada çalışmaya başlayan ünlü isim daha sonra Bremen’de ünlü isimlerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcı olarak çalışmaya başlamış.

2005 yılında İstanbul’a taşınan Eliz Sakuçoğlu Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak fotomodellik yapmaya başlamıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde sekiz ay kadar eğitim aldıktan sonra; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi ünlü isimlerin oynadığı Asla Unutma dizisinde 2005 yılında 3 bölüm rol aldı.

Eliz Sakuçoğlu kimdir? Boyu ve Kilosu

Eliz Sakuçoğlu, 10 Ekim 2008‘de Almanya‘nın Passau kentinde şarkıcı Murat Boz ile evlendi. 14 Ağustos 2012 tarihinde Diyarbakır‘ın ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu ameliyatla erkek oldu ve ismini ise Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi.

Eliz Sakuçoğlu kimdir? Boyu ve Kilosu

Eliz Sakuçoğlu, 2006 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunuculuğunu yaptığı ve çekimleri Arjantin‘de yapılan Fear Factor yarışmasına katılarak birinci oldu ve büyük ödül 50 bin TL kazandı. İmaj danışmanlığı, oyunculuk, moda tasarımcılığı ve fotomodellik gibi kimlikleri bulunan Sakuçoğlu, birçok ünlü isme kliplerinde giyecekleri kıyafetleri hazırladı.

Eliz Sakuçoğlu iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.

Eliz Sakuçoğlu kimdir? Boyu ve Kilosu

Dolap com isimli web sitesinde kendisine ait kıyafetleri sattığını belirten Eliz Sakuçoğlu Stilist olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul Sarıyer’de sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı