adplus-dvertising

Elinde bıçakla gezen hamile kadın gasp dehşeti saçıyordu! “Cinlerim var” dedi

Elinde bıçakla ortalarda gezdiği iddia edilen hamile kadın Kadıköy'de boğa heykeli civarında da bir genci tehdit ederek gasp etti. Polis tarafından yakalanan kadın çıkarıldığı mahkemede "cinlerim var" diyerek kendini savundu.
Takip et
Elinde bıçakla gezen hamile kadın gasp dehşeti saçıyordu! “Cinlerim var” dedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Kadıköy‘de 3 kadının cep telefonları eli bıçaklı hamile bir kadın tarafından gasp edildi. Ortaya çıkan gaspçı profili polisiye filmleri aratmayacak gibiydi. Mini etek giyen, üstünde yalnızca tişört bulunan hamile bir kadının elinde büyükçe bir örümcek ve ağ dövmesi vardı. Kolları jilet kesikleriyle doluydu, başında simsiyah bir peruk takılıydı. Kurbanına yaklaşıyor ve birkaç dilde garip şeyler söylüyordu. Tişörtünü sıyırdığında ise karnına bantladığı dev bıçağı çekiyor ve saldırıya geçiyordu. Gaspçı kadının varlığı, fısıltı gazetesiyle kulaktan kulağa yayıldı.

“SEN ÇOK UZUN ZAMAN ÖNCE ÖLMÜŞSÜN, SENİ GÖMMÜŞLER”

Hürriyet gazetesinin haberine göre, sinema-televizyon bölümünde okuyan Rümeyra İrez ve Elif Öner, geçen cuma günü saat 19.30 sıralarında Yeldeğirmeni, Ali Kalfa Sokak’taki bir apartmanın önünde oturuyordu. Yanlarına hamile bir kadın yaklaştı. Hamile kadın Elif Öner’e, “Sen çok uzun zaman önce ölmüşsün, seni gömmüşler” şeklinde konuştu. Daha sonra “Bıçağım var seni öldüreceğim” dedikten sonra telefonlarını istedi ve sırıtarak tişörtünü kaldırıp 30 santimetre büyüklüğünde bir bıçak çıkardı. Arkadaşı telefonunu yere fırlatınca kadının dikkati dağıldı ve iki kadın koşarak oradan uzaklaştı.

ODASINDA ÇOK SAYIDA GIYSI VE PERUK ELE GEÇİRİLDİ

Gizemli kadın önceki gün Boğa Heykeli’nin yakınlarından bir kadına daha bıçak çekti. Yardım çığlıklarını duyan polisler kadını yakaladı. Cezayirli olduğu belirlenen 22 yaşındaki S.N.E.K., mağdurlara da teşhis ettirildi. 8 aylık hamileydi ve her saldırıdan sonra giysilerini değiştirmek için bir otel odası tutmuştu. Odasında çok sayıda giysi ve peruk ele geçirildi. Polisteki ifadesinde “Cinlerim var” diyen kadın savcılıktaki ifadesinin sonrasında mahkemece ev hapsi verilerek serbest bırakıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.