Elimi Bırakma Dizisinin 58. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin Salı akşamı yayınlanacak bölümünde neler yaşanacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin 58. bölüm fragmanı “İyi ki varsın” etiketiyle yayınlandı.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya’nın yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde; Azra’nın hastalığı kritik bir noktaya gelmiştir. Cenk belki de hayatının en zorlu kararını vermek zorundadır. Bu güne kadar bu yükü tek başına omuzlayan Cenk daha fazla dayanamaz ve tüm gerçeği ailesiyle paylaştı. Artık tüm aile Azra için beraber mücadele edecektir.

Şirin ve Ersoy giderek yakınlaşmaktadırlar. Ama hissettiklerini birbirlerine açıkça itiraf edemezler. Henüz kendilerinden bile aşklarını saklayan ikili konaktakilerden bunu gizleyemeyecek ve en olmadık kişiye, Feride’ye yakalanacaklardı.

Araları bozuk olsa da Barış’ın aniden ortadan kaybolması Sumru’yu şüphelendirir. Gürkan’ın yaptığı açıklama da ikna etmez onu. Barış’la ilgili gerçeği öğrenmek için araştırmaya başlayan Sumru’nun bulduğu şeyler onu çok şaşırtacaktır.

Elimi Bırakma’nın yeni bölümü Salı akşamı 20.00’de TRT 1’de.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı