adplus-dvertising

Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor

'Langıdı Lan Lan Samsak Döveci' şarkısıyla çıkış yakalayan ve ünlenen Elif Buse Doğan, türküyü birlikte yorumladığı Serkan Çağrı'nın iddiaları sonrası patladı. 'Langıdı lan lan samsak döveci' şarkısı aralarını açtı! Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan küstü mü?
Takip et
Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Langıdı Lan Lan Samsak Döveci’ şarkısı iki arkadaşının arasını fena açtı. ‘Grup Laçin’in bir dönem üyelerinden olan 45 yaşındaki klarnet virtüözü Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan şarkıyla popüler oldu ama bu popülerlik dostluğu bitirdi.

Serkan Çağrı arkadaşını suçlayarak “Program sonrası ‘Şarkıyı hep beraber kliplendirelim’ diye karar aldık. Elif Hanım tarafından farklı bir tercihte bulunularak, yol alındı. Bu kısım çok önemli değil aslında ama benim için. Önemli olan Elif çok uzun zamandır birlikte çalıştığım, 7/24 evimizde olan bir insandır. Geldiğinde 21 yaşındaydı. Eşim ve ben çok büyük emekler verdik, kendisini sahiplendik. Bizi şu anda yaralayan şey vicdan. Bizi ahde vefasızlığı üzmüştür” ifadelerini kullandı.

SONUNDA PATLADI
Elif Buse Doğan üst üste yapılan açıklamalar sonrası en sonunda isyan etti. Elif Buse Doğan Instagram hesabından yaptığı açıklamada haksız yere hedef gösterildiğini, aslında türküyü beraber çıkarma kararı aldıklarını ve tüm düzenlemeler bittikten sonra Çağrı’nın vazgeçtiğini duyurdu.

“YEDİRMEM” DEMİŞ
Şarkıcı açıklamasında “Eser daha sonra Instagram’a sıçradı, Serkan Çağrı da Instagram’a sıçramasının ardından beni aradı, ‘single yapalım’ dedi. Ben akustik yaptığımı söylediğimde ise ‘Eseri ben buldum, etik değil. Kimseye yedirmem bu eseri’ dedi. Bir eserin sosyal medyada patlaması mı gerekiyordu single yapmak için dedim” yorumunda bulundu.

Elif Buse Doğan “Birlikte hazırladığımız single ortada duruyorken kendisi eseri başkalarına okutarak 1 Nisan’da single olarak çıkarmıştır. Ardından gazetelere ‘Buse türküyü kendine mâl etmeye çalıştı’ diyerek nasıl tezat bir durumun içine sokmaktadır, hayretler içerisindeyim” dedi.

Doğan, “Herkesin bin bir tane derdinin olduğu bu dönemde böyle komik bir şeyin içine çekilip, sizleri meşgul ettiğim için özür dilerim” notuyla açıklamasını sonlandırdı.

ELİF BUSE DOĞAN’IN SERKAN ÇAĞRI İLE İLGİLİ INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Nefesten Sese’de okuduğum Samsak Döveci türküsünün tüm hakları TRT’dir. Bu eserden para kazanmadım. Takipçi sayımın artmasından başka bir kazancım yoktur.

Yanlış ve eksik haber yapan gazetecilere özet olarak yine yazıyorum Samsak Döveci’yi benimle yapmaktan vazgeçip, başkalarına okutup hızlı bir şekilde dijital platformlara benden önce taşıyan kendisidir, ben değil. Tarihler ortadadır.

Ayrıca beni bu noktalara getiren ailemdir, sahip çıkılacak bir durumum hiç bir zaman olmamıştır çok şükür !!!

2015’den beri üreten biri olarak yaptığım tüm çalışmaların bir işe yaramadığını, beni var edenin sadece Nefesten Sese programının ve kendisinin olduğunu söyleyen Serkan Çağrı kendini komik duruma düşürmüştür. Nefesten Sese’deki emeğimi ve diğer çalışmalarımı bu kadar küçümsemesini, yanlış tarihler vererek ailecek beni bugünlere getirdikleri açıklamalarını hayretler içerisinde okuyorum !

Yıllarca dinleyerek büyüdüğüm tüm Türk Halk Müziği ozanlarına, eğitim aldığım tüm öğretmenlerime, aileme ve çalıştığım ekip arkadaşlarıma bir özür borcu bulunmaktadır! Bugüne kadar ailem dahil ne bir hocam ne de bir başkası seni ben var ettim diye bir cümle kullanmamıştır. Elbette Serkan Çağrı’nın destek olduğu konular var inkar edemem ama bu açıklamalar çok talihsizcedir!

Herkesin bin bir tane derdinin olduğu bi dönemde böyle saçma bir şeyin içine çekilip, sizleri meşgul ettiğim için özür dilerim .

Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı Arasında “Langıdı Lan Lan” Gerilimi Artıyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.