Elf gözlerimiz neler görüyor: Altın kaplama PlayStation 5’in dudak uçuklatan fiyatı açıklandı!

PlayStation 5’in fiyatı henüz belli olmadı ancak bazı firmalar PlayStation 5’in özel versiyonlarını çıkartmaya başladı. Bu firmalardan biri PlayStation 5’in 24 Ayar altınla kaplı bir versiyonunun fiyatını paylaştı. Telaffuz edilen rakamlar ise sol kolda uyuşukluk yapacak cinsten. İşte altın kaplama PlayStation 5’in fiyatı…

”PlayStation 5’in fiyatı ne kadar?” veya ”PlayStation 5 fiyatı ne zaman açıklanacak?” gibi sorular şu sıralar oyuncuların kafasını epey bir kurcalıyor. Özellikle Xbox Series S’in fiyatının açıklanmasından sonra gözler Sony’den gelecek PlayStation 5 fiyatı açıklamasında. Fakat bazı firmalar Sony’i beklemedi. Aralarından biri PlayStation 5’in özel bir versiyonunu 10 Eylül (yarın) itibarıyla ön siparişe açmaya hazır bile.

ALTIN KAPLAMA PLAYSTATİON 5 ÖN SİPARİŞTE

Bir şirket, PlayStation 5’i 24 ayar altınla kapladı. Altınla kaplanan PlayStation 5, parıl parıl parıldayan dış yüzeyi dışında herhangi bir farka sahip değil. Oyun konsolunun tüm özellikleri standart PlayStation 5 ile aynı. PlayStation 5’in yanında DualSense kontrolcüsü, 3D Pulse kulaklığı da altın kaplamadan nasibini alanlardan. Altın kaplama PlayStation 5’in açıklanan ön sipariş fiyatları ise gerçekten çok yüksek.

Elf gözlerimiz neler görüyor: Altın kaplama PlayStation 5’in dudak uçuklatan fiyatı açıklandı!

İŞTE ALTIN KAPLAMA PLAYSTATİON 5’İN FİYATLARI

 • 24K Gold Digital PlayStation 5: 7.999 sterlin
 • 18K Rose Gold Digital PlayStation 5: 8.099 sterlin
 • Platinium Digital PlayStation 5: 8.199 sterlin
 • 24K Gold Disc PlayStation 5: 8.099 sterlin
 • 18K Rose Gold Disc PlayStation 5: 8.1999 sterlin
 • Platinium Disc PlayStation 5: 8.299 sterlin
 • DualSense: 649 sterlin
 • 3D Pulse PlayStation kulaklığı: 399 sterlin

  SINIRLI SAYIDA OLACAK

  Altın kaplama PS5 satın almak isterseniz oldukça şanslı birisi olduğunuzu söyleyebiliriz. Zira, firmanın açıklamasına göre özel sürüm PS5’ten sadece 250 adet piyasaya sürülecek. Satın alınan her PlayStation 5, yanında 2 adet DualSense kontrolcüsü ve 1 adet 3D Pulse kulaklığı ile birlikte, özel ahşap bir kutuda sahibine teslim edilecek. Teslimat sırasında yaşanabilecek her ihtimale karşı ise PS5’in sigortalı olduğunu söyleyelim.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı