Elçin Sangu Serenay Sarıkaya’nın Yolundan Gidiyor

Güzel oyuncu Elçin Sangu da Serenay Sarıkaya gibi müzikalde oynama kararı aldı. Sangu, İzmir'in kızları adlı müzikalde oynayacak.

Güzel oyuncu Elçin Sangu, kendisi gibi başarılı ve güzel olan Serenay Sarıkaya’nın izinden gitmeye karar verdi. Ekranlarda aldığı rollerle kamuoyunun beğenisi toplayan ve güzelliğiyle farklılık yaratan Sangu, “İzmir’in Kızları” isimli müzikalde oynayacak. “Alice Müzikali”nde oynayan Serenay Sarıkaya gibi, kariyerini sahneye taşımaya karar veren Sangu, ekranlardan da bir süre uzak kalacak.


ELÇİN SANGU MÜZİKALDE OYNAYACAK

Serenay Sarıkaya’nın başlattığı akıma katılma kararı veren Elçin Sangu, kariyerini sahnelere taşıma kararı aldı. “Alice Müzikali”nde oynayan bir başka güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’dan sonra sahnelere transfer olan Elçin Sangu televizyon ekranlarından bir süre uzak kalacak.

En son çarpışma dizisinde kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrolü paylaşan Elçin Sangu, “İzmir’in Kızları” isimli müzikalle hayranlarını sahnede büyülemeye devam edecek. Sangu’nun hayranları merakla, ilk performansını sergileyeceği günü bekliyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı