adplus-dvertising

Elazığ’da Genel Cerrahı Öldüren Doktorlara Müebbet

Elazığ'da eve çağırdıkları Genel Cerrah Doç. Dr. Mustafa Girgin'i öldürdükleri gerekçesiyle yargılanan ve sevgili olan 2 doktor müebbet hapis cezası aldı.
Takip et
Elazığ’da Genel Cerrahı Öldüren Doktorlara Müebbet
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

8 Aralık 2018’de gerçekleşen cinayet olayında 2 sevgili gözaltına alınmış ve bu iki kişiden birinin pratisyen doktor Çağla Gül B., diğerinin de Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi Fatih Şemsettin A. olduğu öğrenilmişti. Eve davet ettikleri Genel Cerrah Doç. Dr. Mustafa Girgin’i bıçakla öldürmek suçundan tutuklu yargılanan sevgililer hakkında ”Kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis cezası verildi.

Elazığ’da Genel Cerrahı Öldüren Doktorlara Müebbet

Elazığ’da Genel Cerrahı Öldüren Doktorlara Müebbet Mustafa Girgin

SUÇU BİRBİRLERİNE ATTILAR

Yargılandıkları davaya SEGBİS ile katılan Çağla Gül B. ve Fatih Şemsettin A., suçu kabul etmeyerek birbirlerinin üzerine attılar. Maktül Mustafa Girgin’in yakınlarının da hazır bulunduğu davada iki zanlı için de müebbet hapis cezası kararı çıktı.

Sanıklar yaptıkları açıklamada, Çağla Gül B., “Ben Mustafa’ya hiç bir şekilde zarar vermedim, bütün kamuoyundan özür diliyorum. Mustafa’yı ben öldürmedim” dedi. Cinayeti işleyen kişinin sevgilisi olduğunu söyleyen Fatih Şemsettin A. ise, “Benim bünyem kan karşısında çok fazla dayanamıyor. Ben nasıl oluyorum da Mustafa Girgin’i öldürüyorum. Bir psikopat kadın yüzünden Mustafa Girgin hayatını kaybetti ve ben de cezaevinde bulunuyorum” cümlelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.