adplus-dvertising

Elkızı neden yok, bitti mi? El Kızı yeni günü ne zaman?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi ElKızı bu akşam yok ve FOX Tv yayın akışında maske sen kimsin var. Elkızı neden yok, gün mü değiştirdi? El Kızı yeni günü ne zaman oldu? El Kızı Cumartesi mi Pazar günü mü yayınlanıyor? Elkızı hangi gün?
Takip et
Elkızı neden yok, bitti mi? El Kızı yeni günü ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elkızı, NTC Medya imzalı, ilk bölümü 23 Ekim 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu, senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı, dram ve aşk türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Elkızı neden yok, gün mü değiştirdi? El Kızı yeni günü ne zaman oldu? El Kızı Cumartesi mi Pazar günü mü yayınlanıyor? Elkızı hangi gün? Detaylar sizlerle…

ELKIZI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Elkızı dizisi normalde Cumartesi günleri yayınlanıyordu. Fakat yapılan değişiklikle Pazar’a alındı. Buna göre Elkızı her Pazar saat 20:00 ‘da Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

ELKIZI GÜN MÜ DEĞİŞTİRDİ? YENİ GÜNÜ NE ZAMAN? PAZAR MI CUMARTESİ Mİ?

Elkızı dizisi yapılan değişiklikle gün değiştirdi. Dizinin yeni günü Pazar oldu. Elkızı yeni bölümüyle 16 Ocak Pazar tarihinde ekranlara gelecektir.

ELKIZI FİNAL Mİ YAPACAK?

Dizi 1’den 10. bölüme kadar Cumartesi 20.00’de yayımlandı. 11’den final olan 13. bölüme kadar ise Pazar 20.00’da yayımlanacaktır.

Elkızı neden yok, bitti mi? El Kızı yeni günü ne zaman?

ELKIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Harun’la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar Ali ama Ezo dışında ona bunu itiraf edecek kimse de yoktur.

Zeliha’nın ilaçlarını içmemesiyle beraber her şey yeniden başlar. Hatırlıyordur Zeliha ve kendisine bunları yapan Cavidan’a bedelini ödetecektir. En önemlisi ise kızlarına, Ezo’ya ve Seher’e kavuşacaktır.

Ezo için ise umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun’dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır. Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali’yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo’yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.