adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu’nun Kırılan Sandalyesini Abdullah Gül Almış

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Beştepe ziyaretinde ayağı kırılan sandalye ile ilgili Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'den dikat çeken bir açıklama geldi. Selvi o sandalyenin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül döneminde alındığını yazdı.
Takip et
Ekrem İmamoğlu’nun Kırılan Sandalyesini Abdullah Gül Almış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Beştepe’deki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaretinde oturduğu sandalyenin ayağı kırılmıştı. Bugün büyük tartışmalara neden olan sandalye ile ilgili ilginç bir açıklama geldi.

Ekrem İmamoğlu’nun Kırılan Sandalyesini Abdullah Gül Almış

ABDÜLKADİR SELVİ KIRILAN SANDALYEYİ ANLATTI

Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdülkadir Selvi, İmamoğlu’nun oturduğu sırada ayağı kırılan sandalye ile ilgili dikkat çeken bir yazı yazdı. Selvi bugünkü yazısında ayağı kırılan sandalyenin, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül döneminde alındığını yazdı. Selvi yazısının ilerleyen kısmında Beştepe’deki su bardaklarına da dikkat çekerek, yakında bardaklarla ilgili de benzer bir durumun olabileceğini kaleme aldı.

ERDOĞAN İLE İMAMOĞLU ARASINDA GÜLDÜREN DİYALOG

Sandalyesinin ayağının kırılmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında güldüren bir diyalog da yaşanmıştı. Erdoğan İmamoğlu’na, “Sandalyeyi kırdın. Bu israfa girer parasını ödemen lazım” demiş, İmamoğlu’da buna cevap olarak İstanbul seçimlerine gönderme yapıp, “İkinci oturduğumda daha sağlam otururum efendim” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.