adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu’ndan Teknofest Ziyareti!

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen Teknofest'i ziyaret etti. Ekrem İmamoğlu gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi.
Takip et
Ekrem İmamoğlu’ndan Teknofest Ziyareti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen Teknofest’i ziyaret etti. Ekrem İmamoğlu gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi. Ekrem İmamoğlu üzerinde adı yazılı olan Teknofest montunu sırtına geçirterek festivale katılım sağlayan gençlerle fotoğraf çektirdi. Bazı çadırları gezip mühendislerden bilgi aldı.

GENÇLERİN GELECEĞE KOŞMASI GÜZEL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, T3 Vakfı Başkanı Haluk Bayraktar tarafından karşılandı. Basın mensuplarına açılamalarda bulunan İmamoğlu, “Teknoloji güzel, geleceği görmek güzel. Gençlerin geleceğe koşması güzel. Bu deneyimi yaşamak ve onlarla hissetmek istedim. Zaten gözlerinden okunuyor. Cıvıl cıvıl gençlerimiz var. Onların zihnini ve önünü açıcı her türlü ortama katılmak ve güçlendirmek arzusundayız. Bu deneyimi yaşadığım için de mutluyum. Umut ediyorum, gençlerin hayalleri gerçek olur. Üretken bir gençlik olur. Akılla bilimle var olurlar” dedi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.