Ekrem İmamoğlu’ndan “tedbir aldınız mı?” sorusuna tokat gibi cevap!

Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da meydana gelen sel ve su baskınlarının ardından gazetecilerin sorduğu "tedbir aldınız mı?" sorusuna şok bir cevap verdi. İmamoğlu'nun cevabı kısa süre içerisinde sosyal medyanında gündemine oturdu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt’ta yoğun yağış sonrası su baskınları olan mahallede araştırmalarda bulunurken, “Uyarılar yapılıyordu, önlem aldınız mı?” diyerek soran CNN Türk muhabirine, “20-25 senedir önlem almayanlara bu soruyu sorabilirsin” biçiminde cevap verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sel felaketinin meydana geldiği Esenyurt’ta araştırmalarda bulundu.

Vatandaşlarla konuşan İmamoğlu, “Bu problemi inşallah bu yaz bitireceğiz inşallah” şeklinde konuştu. Vatandaşlara lüzumlu yardımın yapılacağını söyleyen İmamoğlu, sel felaketinden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

CNN Türk muhabirine önlem yanıtı

İmamoğlu’nun araştırmalar esnasında CNN Türk muhabirinin sorduğu, “Uyarılar yapılıyordu, önlem aldınız mı?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Nasıl bir önlem mesela sorduğunuz? Yağmuru durduramayız biliyorsunuz. Ama biz bu problemi çözeceğiz. 20-25 senedir önlem almayanlara bu soruyu sorabilirsin.”

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı