Ekrem İmamoğlu’ndan Büyük Jest!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün oynanan Galatasaray-Kasımpaşa karşılaşmasını tribünden takip etti. İmamoğlu, Galatasaray ile işbirliği yaptıklarını belirterek büyük bir jestte bulundu.

Büyük tartışmalar ve uzun bir sürecin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Süper Lig’in 4. Haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanan Galatasaray-Kasımpaşa mücadelesini tribünden takip etti. Ekrem İmamoğlu sosyal medyada yaptığı paylaşımla Galatasaray ile işbirliği yaptıklarını belirtti. Twitter hesabından açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,” Galatasaray Kulübümüzle güzel bir işbirliği yaptık. İstanbul’un ilçelerinden daha önce maçlara gelememiş gençlerimizi Ali Sami Yen Stadı’ndaki locamızda ağırlıyoruz. Bu geceki Kasımpaşa maçına Sultanbeyli’den gelen evlatlarımıza ev sahipliği yapan Galatasaray SK’ne teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

ÜÇ BÜYÜKLER İLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞINI SÖYLEMİŞTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Süper Lig’in 4. Haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanan Galatasaray-Kasımpaşa mücadelesini tribünden takip etti. Ekrem İmamoğlu Galatasaray ile işbirliği yaptığını açıkladı. Seçim döneminde kendisine Başakşehir SK ile ilgili sorulan soruya, “Büyükşehir Belediye Başkanı’nın işi bir spor kulübü yaratmak değil ve ben İstanbul Belediye Başkanı’yım, dünyanın en şanslı adamıyım. 1903’de kurulmuş Beşiktaş var, 1905’de kurulmuş Galatasaray var, 1907’de kurulmuş Fenerbahçe var dünya markaları öyle güzel işbirlikleri yaparız ki biz. Hem o kulüplerin Türkiye’yi ve İstanbul’u dünyada tanıtması için bir odak noktası olurum. Onun için benim işim bir kulübü yaratmak ve ona destek vermek değil” ifadelerini kullanmıştı.

Ekrem İmamoğlu’ndan Büyük Jest!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı