Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu Athena ile Sohbet Etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında sahne alan Athena grubu ile sohbet etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının Sultanahmet Meydanı ayağına, eşi Dilek İmamoğlu ile beraber katıldı.

İmamoğlu çifti, coşkuyla karşılanan konuşmanın sonrasında vatandaşların alkışları ve “Ekrem Başkan” tezahüratı arasında sahneden indi.

ATHENA İLE SELAMLAŞTILAR

Sahne ardından sıralarını bekleyen sanatçılarla selamlaşan çift, konuşma öncesinde Şevval Sam ve Fahir Atakoğlu’na gerçekleştirdiği kulis ziyaretinin aynısını Athena Grubu’nun ikiz kardeşleri Gökhan ve Hakan Özoğuz’a da yaptı.

İmamoğlu, Özoğuz kardeşlerin, “Nasılsınız” sorusuna, “Çok iyiyiz. 10 numarayız. Her şey çok güzel olacak. Devam edecek olmaya. Ben diyorum ki, ‘Öyle her şey çok güzel oldu’ ucuz olur. Öyle yok! Her gün çok güzel olacak. Daha başlangıç” cevabını verdi.

“ÇOK GÜZEL BİR İLERLEYİŞ VAR”

Sözü alan Gökhan Özoğuz da İmamoğlu’na, “Fakat çok güzel bir noktada, çok güzel bir ilerleyiş var. Hepimiz, hislerimizle birlikte sizinle beraberiz” cevabını verdi.

Yeniden söz alan İmamoğlu, sahneden gördüklerini, “Müthiş bir enerji var, söyleyeyim. Çocuklar dahi böyle (Dikkatle dinlediklerini yüz ifadesiyle göstererek). Görsen var ya; müthiş. İyi ki varsınız. Müthiş güç katıyorsunuz ve insanlara enerji veriyorsunuz. Lütfen devam…” sözleriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı