Ekrem İmamoğlu, Tevfik Göksu’ya Takıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mecliste karşı karşıya geldiği Tevfik Göksu'ya espri yaptı ve samimi dakikalar yaşandı.

Meclis toplantılarında sık sık karşı karşıya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu bir araya geldi. Geçtiğimiz gün Üsküdar, Küçükçekmece, Esenyurt, Eyüpsultan Belediyelerini ziyaret eden İmamoğlu, ziyaretleri kapsamında Eseneler Belediyesi’ne gitti.

Burada Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve yöneticilerle bir araya gelen Ekrem İmamoğlu, ziyareti ile alakalı bir video paylaştı. Videoda Göksu, İBB Başkanı İmamoğlu’na belediyelerinde bulunan parkı anlattı.

Parkın özelliklerini anlatan Göksu, parka ayakkabısız girildiğini belirtti. Bunun nedenini ise elektriği atmak olarak aktarınca, Ekrem İmamoğlu da Tevfik Göksu’ya “Meclis toplantılarına gelmeden önce burada biraz yürü de elektriğini alsın.” diyerek espri yaptı. Bu espriye Tevfik Göksu dahil herkes gülerken, video sosyal medyada da kısa sürede yayıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı