Ekrem İmamoğlu Tarkan Konserinde

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Tarkan konserine gitti.

Ünlü sanatçı Tarkan dün, Harbiye Cemiz Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleri ile bir araya geldi. Binlerce kişinin gittiği konserde İBB Başkını Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de bulundu. Her iki başkan da konsere eşleri ile birlikte gitti.


İmamoğlu ve Soyer çifti konser öncesi kuliste Tarkan ile görüştüler. İmamoğlu havanın yağmurlu olduğunu değinerek Tarkan’a “Yağmurlu hava sizinle güneş gibi doğacak.” diyerek iltifatta bulundu. Bu iltifat üzerine de Tarkan da Ekrem İmamoğlu’na kendilerini çok iyi gördüğünü söyledi ve “Siz doğacaksınız, bizi ısıtacaksınız.” diyerek karşılık verdi. Bu enerji sahneye de yansıdı ve Tarkan her iki başkan için de sahnede konuşma yaptı.

“İNANIYORUZ, YANINIZDAYIZ”

Tarkan sahnede konserine gelen İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer için İzmir’de güzel işler yapacağına inandığını söyledi. İmamoğlu için de konuşma yapan Tarkan, İmamoğlu’nun güler yüzü, samimiyeti ve sahiciliği ile İstanbul’a gün gibi doğduğunu söyledi ve “İnşallah çok güzel şeyler yapacaksınız.  İnanıyoruz. Yanınızdayız.” ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu ve Tunç Soyer’in konserde yer alması seyirciler için de unutulmaz bir an oldu. Seyirciler iki başkana sevgi gösterisinde bulundu.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı