Ekrem İmamoğlu Oyuncular Sendikası İle Görüştü

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Oyuncular Sendikası ve Gazi Dernekleri temsilcileri ile bir araya geldi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Oyuncular Sendikası Başkanı Demet Akbağ ve yöneticileri Bakırköy’de bulunan ek binada ağırladı. kültür ve sanatın hassas, önemli bir alan olduğunu vurgulayarak tüm sanatçılarla tartışalım ve oradan bir sonuç çıkartalım dedi ve bu amaç için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Sanat alanının etkilerine değinen ve her yönüyle muazzam olarak gören İmamoğlu, bu işi gerçekten bu işin insanları ile tartışalım dedi. Politikalarını bir an önce netleştirmek istediklerini de ekleyen başkan Ekrem İmamoğlu, Oyuncu Sendikası’nın kendileri için değerli bir partner olduğunu dile getirdi.

DAHA GENÇ BİR SENDİKAYIZ

Sendika başkanı Demet Akbağ ise daha 7-8 yıllık genç bir sendika olduklarını belirterek, bu alanda oyuncuları temsil eden başka bir sendikanın olmadığını belirtti. Kurum olarak geniş bir kitleyi temsil ettiklerini söyleyen Akbağ, “1400’e yakın üyemiz var. Sadece bağış ve aidatla ayakta duruyoruz. Kanun bize böyle emrediyor.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı