adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu o sözler için özür diledi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Ben çiftçi çocuğuyum, benden kibir doğmaz. Bu açıklamaları yapan arkadaşlardan, yalnızca ve yalnızca dün bir konuşmada kullandığım ‘vız gelir tırıs’ gider sözlerimden dolayı özür diliyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Ekrem İmamoğlu o sözler için özür diledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kendisini Karadeniz turu yaptığı esnada özellikle basın mensubu Nagehan Alçı ile çektirdiği fotoğraf sebebiyle eleştirenlere sert cevap vermişti.

Daha önce İmamoğlu’na destek veren Şahan Gökbakar, Atilla Taş, Fazıl Say ve Athena Gökhan gibi adları topa tutan İmamoğlu, konuşma esnasında parmağını sallayarak “Akıllı olmaya davet ediyorum. Vız gelir tırıs gider. Hiç umurumda değil” şeklinde konuştu.

ÖZÜR DİLEDİ

İBB’nin çifçiye fide desteği etkinliğinde konuşan İamamoğlu, “Ben çiftçi çocuğuyum, benden kibir doğmaz. Bu açıklamaları yapan arkadaşlardan, yalnızca ve yalnızca dün bir konuşmada kullandığım ‘vız gelir tırıs’ gider sözlerimden dolayı özür diliyorum. Ben dostluklarımı, senelerdir birlikte olduğum arkadaşlarımı bir fotoğrafla terk edilsin diyerek edinmedim. Bu dostlukları bir fotoğrafla düşmanlığa çevirmek gibi bir niyetle yola çıkmadığım gibi yaşamımda kimseyi de düşman niyetine koymadım koymayacağım. Beni bu kişiliğimin nereye götürüp götürmeyeceği umrumda değil. Asıl olan insanın kendi kişiliğidir. Siz onu öyle kabul edersiniz. Elbette bir fotoğrafla yok sayılan, oy vermem, şunu yapmam denen bir kişi vaziyetine düşünülürse insanın canı yanıyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.