adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da hayatı felç eden kar eleştirilerine cevap verdi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’un karla mücadelesiyle alakalı münakaşalara hakkında konuştu. İmamoğlu “Mağduriyetin meydana geldiği hatta metro olsaydı bu kadar olmazdı” dedi. Hatanız oldu mu? sorusu üstüne İmamoğlu “Elbette hatamızın olduğu yerler var” dedi.
Takip et
Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da hayatı felç eden kar eleştirilerine cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fox TV ekranlarında İstanbul’un karla mücadelesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

KARIN YOĞUN YAĞDIĞI O GÜN NELER MEYDANA GELDI?

İmamoğlu canlı yayında “24 Ocak Pazartesi günü ve öncesinden Valilikle beraber görev eşleştirmeleri yaptık. Pazartesi günü Vali’ye konuştuk. İnsanlar işe gitmekte zorlanabilir dedik. İdari izin yapıldı. Devamlı iletişim halindeydik. Ben kar sürecinde 2004 senesinde 17 saat mahsur kaldık. Bu karın bir özelliği var. Son 20 senede 8 saatte İstanbul’da bu şekilde kar görülmedi. Mağduriyetin meydana geldiği hatta metro olsaydı bu kadar olmazdı. D-100 karayolu akşam tıkandı, 7 saat içerisinde açtık. Basın ekspres ve TEM otoyolu tıkandı, ertesi gün öğlen fakat açıldı. TEM, 3. köprü yolu ve basın ekspres yolu en uzun zamanda açıla yollar. şeklinde konuştu.

Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da hayatı felç eden kar eleştirilerine cevap verdi!

İMAMOĞLU’NUN KARLA MÜCADELEDE HATASI OLDU MU?

İmamoğlu açıklamasında “Elbette hatamız oldu.” şeklinde konuştu.

İNGİLİZ BÜYÜKELÇİSİYLE YEMEK AÇIKLAMASI

İmamoğlu açıklamalarına şu şekilde devam etti:

İstanbul tarihinde bu kadar yabancı ülke misyon şefleriyle bir araya gelen büyükşehir tarihinde yoktur diyerek düşünüyorum. İngiliz büyükelçi Aralık başında buraya geldi. Biz o gün bu görüşmeyi ayarladık. Balıkçıyı bile biz o gün tespit ettik. Kendisi balığı çok seviyormuş. 25 gün öncesinden restoranda rezervasyon yaptık.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.