Ekrem İmamoğlu, Eşi Dilek İmamoğlu’nun Pozları Hakkında Konuştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu'nun verdiği pozlarlar ilgili gülerek yorum yaparak, "Bilsem engellerdim. Çünkü çok güzel fotoğraflar" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu’nun moda dergisi Madame Figaro’ya verdiği pozlar için açıklamalar yaptı. Fotoğrafların kendisine sürpriz olduğunu söyleyen İmamoğlu,”Ben öyle fotoğraflar çekildiğini bilmiyordum. Bilsem engellerdim.” dedi.


“BİLSEM ENGELLERDİM”

Ayşe Arman’ın kendi bloğunda paylaştığı röportajda, İmamoğlu, eşinin gelen tepkilere kızmadığını ifade etti. İmamoğlu, “O fotoğraflar bana da sürpriz oldu. Çünkü ben öyle fotoğraflar çekildiğini bilmiyordum. Yani, “Bir dergiye röportaj vereceğim. Fotoğraflar çekilecek” dedi. Fakat o fotoğrafların bu kadar güzel olacağını bilmiyordum. Bilsem engellerdim” diye konuştu.

Arman’ın “Nasıl yani? Bu şaka mı?” sorusuna İmamoğlu gülerek, “Yok, biraz ciddi yanı var. Çok güzeldi çünkü fotoğraflar! Dediğim gibi eşim hiç meseleyi açmadı, ‘Şu oldu, bu oldu’ diye söylemedi, ben de söz etmedim. Üstünde dahi durmadım. Fakat fotoğrafları çok beğendim” cevabını verdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı