Ekrem İmamoğlu duyurdu: Yarın açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu 10 gün ücretsiz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yarın saat 12:00’de seferlerin başlayacağı sürücüsüz Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu’nun 10 gün ücretsiz olacağını açıkladı.
Takip et
Ekrem İmamoğlu duyurdu: Yarın açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu 10 gün ücretsiz
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tedavi gördüğü hastaneden bir video paylaşarak yarın açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu ile ilgili açıklama yaptı.

İmamoğlu “28 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’den itibaren 10 gün boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde olacak. Hepinize sağlıklı günler dilerim” dedi.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

İmamoğlu şunları söyledi:

“Öncelikle hepinize sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Salgın sürecinde kendinizi sakınmaya özen gösterin. Bugün hastanedeki 4. günüm, her şey olumlu yönde gidiyor. Çok iyi hissediyorum. Tek üzüntüm sizlerden uzak kalmak.

28 Ekim Çarşamba günü öğlen saat 12.00 itibarıyla Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu İstanbulluların hizmetinde olacak. Arkadaşlarımız daha önce 2 günlük bir ücretsiz kullanım planlamışlardı. Düşündüm ve bu hattın 10 gün boyunca İstanbullulara ücretsiz kullandırılması gerektiğine karar verdim. Evet, bu hat alışkanlık yapsın diye 10 gün boyunca ücretsiz olacak. Hayırlı uğurlu olsun.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.