Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? cevap verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığı sorusuna cevap verdi. Gelecekteki hedefini açıklayan İmamoğlu “Birilerinin dediği gibi İstanbul’u alan Türkiye’yi alır tezine de damga vurmuş olacağım.” diyerek konuştu.
Takip et
Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı için adının geçmesiyle alakalı net konuştu. Politikyol.com Genel Yayın Yönetmeni Ali Haydar Fırat’a konuşan İBB Başkanı İmamoğlu, “Siz aday mısınız?” sorusuna şu cevabı verdi;

“Ben şu anda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıyım. Bu vaziyette bana düşen belediye başkanlığını en iyi biçimde yapmak. Ben görevimi en iyi biçimde yaparsam memleketin kurtuluşuna en büyük hizmeti yapmış olurum.

HEDEFİNİ AÇIKLADI

Şu an benim aklımdan geçen ve amacım, İstanbul’da görevini en iyi yapan bir belediye başkanı olmaktır. Dahası hedefim, İstanbul’da tarihin en başarılı belediye başkanı olmaktır, daha ötesi yok.

“DAMGA VURMUŞ OLACAĞIM”

Ben bunu yaparsam zaten değişim olacaktır değişime büyük bir katkı sunmuş olurum. Yani birilerinin dediği gibi İstanbul’u alan Türkiye’yi alır tezine de damga vurmuş olacağım. Benim yapmak istediğim budur. İnşallah az önce ifade ettiğim gibi İstanbul’un en başarılı belediye başkanı olurum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.