adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu ‘Cumhurbaşkanı aday mısınız?’ sorusuna net cevap verdi!

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum' programına konuk olan Ekrem İmamoğlu, gündemdeki konular hakkında konuştu. Cumhurbaşkanlığı için adaylığı gündemden düşmeyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu, katıldığı canlı yayında adaylığıyla ilgili soruya cevap verdi.
Takip et
Ekrem İmamoğlu ‘Cumhurbaşkanı aday mısınız?’ sorusuna net cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu, Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum’ programına konuk oldu. İBB Başkanı, ‘‘Ekrem İmamoğlu, cumhurbaşkanı adayı olmak istiyor mu?’‘ sorusuna cevap verdi.

Ekrem İmamoğlu ‘Cumhurbaşkanı aday mısınız?’ sorusuna net cevap verdi!

‘BU OMUZLAR BÜTÜN YÜKLERİ TAŞIR’

İmamoğlu,‘Gururla ve keyifle bu kente hizmet ediyorum. Ama şunu da söylüyorum; bu sürece kendini adamış biri olarak memleketin iyileşmesi adına 86 milyonu eşit gören devlet yapısı olması adına bu omuzlar bütün yükleri taşır. İstediğin yorumu yap. Milletimizin duyguları buna karar verir. Ben kendini adamış Ekrem İmamoğlu olarak, İstanbul’un en fazla oy olarak seçilmiş başkanı olarak bana öyle geliyor ki bu omuzlar bütün yükleri taşır.” açıklamasını yaptı.

‘BÖYLE BİR ŞEY DENİR Mİ? AYIPTIR YANİ’

Candaş Tolga Işık’ın “İBB Başkanı olarak iyiyim, başka bir göreve talip değilim mi diyorsunuz?” sorusuna İmamoğlu, ‘‘Böyle bir şey denir mi ya? Ayıptır yani. Ahlaki değildir.’‘ cevabını verdi.

Ekrem İmamoğlu ‘Cumhurbaşkanı aday mısınız?’ sorusuna net cevap verdi!

CANAN KAFTANCIOĞLU AÇIKLAMASI

Ekrem İmamoğlu, arasında tartışma yaşandığı iddia edilen Canan Kaftancıoğlu ile ilgili de açıklama yaptı.

Canan Kaftancıoğlu ile sorunu var mı?’ sorusuna İmamoğlu,‘Benim öyle bir şeyim yok. Yani o seviyede düşünebilecek bir vaktim yok. 16 milyonun belediye başkanıyım. Baştan beri biz Canan Hanım’la görevimiz üzerinden iş birliği yaptık. Haz etme ya da haz etmeme gibi bir durumu tartışmadık. Güzel bir seçim dönemi geçirdik. İstanbul güzel bir seferberlik süreci yaşadı. Bu işin baş mimarı genel başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’dur. En iyi sahiplenilir anlamında Sayın Meral Akşener yani çok siyasi kahramanlar var. Türkiye’nin her yerinden gelen il başkanları… Muazzam bir seferberlik yönetildi. Öyle bir haz etmeme gibi bir sorunu yok.diye cevap verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.