adplus-dvertising

Ekrem İmamoğlu Celal Şengör’e “Emrinizdeyiz” Dedi

İstanbul depreminin ardından bir programda Jeoloji Profesörü Celal Şengör, Ekrem İmamoğlu'na "Emrinizdeyiz" deyince İmamoğlu, "Biz sizden talimat alırız" dedi.
Takip et
Ekrem İmamoğlu Celal Şengör’e “Emrinizdeyiz” Dedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da dün saat 14.00 civarında olan 5.8 büyüklüğündeki deprem büyük bir panik yarattı. Deprem ardından yoğun bir mesai yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Altaylı’nın moderatörlüğünü yaptığı Teke Tek programına katıldı.

Ekrem İmamoğlu Celal Şengör’e “Emrinizdeyiz” Dedi

“EMRİNİZDEYİZ SAYIN BAŞKANIM”

Depremle alakalı teyakkuzda olunmasını söyleyen İmamoğlu’na, İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü Jeoloji Profesörü Celal Şengör, “Emrinizdeyiz Sayın Başkanım” dedi. İmamoğlu da ,”Estağfurullah biz de sizin emrinizdeyiz, biz bilimin emrindeyiz” biçiminde cevap verdi.

“BİZ SİZDEN TALİMAT ALIRIZ”

Dün akşam saatlerinde televizyona çıkan Ekrem İmamoğlu ile Celal Şengör arasında şaşırtan bir diyalog geçti. Şengör’ün ‘Emrinizdeyiz Sayın Başkanım’ demesinin ardından İmamoğlu, “Estağfurullah biz de sizin emrinizdeyiz, biz bilimin emrindeyiz. Biz sizden talimat alırız. Bilimin önünde boynumuzu bükeriz.” biçiminde yanıt verdi.

İstanbul’da saat 14.00 civarında olan deprem büyük endişe yarattı. AFAD depremin büyüklüğünü 5,8 olarak açıkladı. Silivri’nin 21.68 kilometre açıklarında olan deprem, İstanbul’un birçok yerinden hissedilirken, Kocaeli’de de hissedildi. Depremin sonrasında, en büyüğü 4.1 şiddetinde 28 artçı oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.