Ekranların En Uyumlu 5 Çifti Belli Oldu

Televizyon ekranlarının en beğenilen çiftleri, magazin otoriteleri tarafından belirlendi. Listeye en popüler dizilerden 5 ünlü çift girebildi.

Türk televizyonlarında son dönemlerde kadın – erkek ilişkisi üzerine yapılan birçok dizinin varlığı, “En uyumlu çift kim?” sorusunu da beraberinde getirdi. Ekranların yakışıklı ve güzel oyuncularının birbirleri arasındaki uyumu değerlendiren magazin eleştirmenleri 5 çifti, ekranların en uyumlu çiftleri olarak belirledi.


EKRANLARIN EN UYUMLU 5 ÇİFTİ

Şehrazat isimli dizinin başrolleri Halit Ergenç ve Bergüzar Korel listenin ilk sırasında yer alırken, çift bu dizi sonrasında evlilik kararı almıştı.

Listenin ikinci sırasında Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat var. Aşk-ı Memnu isimli dizide Behlül ile Bihter’in yasak aşkını oynayan iki isim en uyumlu çiftler arasında yer aldı.

Listenin üçüncü sırasında, Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı yer aldı. Çocuklar Duymasın isimli dizi ile yıllardır ekranlarda olan çift en uyumlu çiftler listesine girdi.


Elçin Sangu ile Barış Arduç Kiralık Aşk isimli dizideki rolleriyle 4. sırada yer aldı.

Listenin 5. sırasında ise Meryem Uzerli ile Halit Ergenç yer aldı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin başrolü olan iki isim en uyumlu ekran çiftleri arasına girdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı