Haber.com

100X Memecoin sinyali! Papi Coin, bir günde yüzde 1700 artarak uçuşa geçti!

PAPI Coin, bir günde yüzde 1700 artış göstererek altcoin'ler, meme coin'ler ve token'lar dünyasında rekor kırdı. İşte, kripto para dünyasındaki son gelişme!

Yeni altcoinleri, özellikle de memecoinleri çevreleyen çılgınlık kripto meraklılarını cezbetmeye devam ederken, dikkatler memlere doğru kayarken, en iyi kripto para birimleri düşüş trendiyle karşı karşıya.

PEPE, SPONGE ve LADYS'in son haftalarda revaçta olduğunu biliyoruz. Bugün ise PAPI Coin son 24 saatte tam yüzde 1.700 artarak roketlenen token'lardan biri oldu. Meme Coin, token ve altcoin'ler dünyasının son yıldızı Papi coin 100x katlama sinyalini verdi.

PAPI COIN, ÇIKIŞINI ROKETLENEREK YAPTI!

PAPI Chulo parası, dijital alemde "Papi Chulo"nun özünü somutlaştıran, anın cızırtılı kripto para birimi olarak merkez sahneye çıkıyor. Tıpkı gerçek bir Papi Chulo'nun karşı konulamaz cazibesi gibi, bu para da güç ve güven yayıyor.

Maksimum 1.000.000.000.000 PAPI madeni para arzı ile bu kripto para birimi, güven ve karizma yayan benzersiz kimliğini gururla kucaklıyor.

25 Mayıs, ünlü kripto borsası MEXC Global'deki yolculuğuna çıkan PAPI Chulo (PAPI madeni para) için çok önemli bir dönüm noktası oldu. Bu merakla beklenen çıkış, PAPI'nin değerini yalnızca iki günlük bir süre içinde şaşırtıcı bir şekilde %1700'e çıkaran olağanüstü bir fiyat artışını ateşleyerek bir heyecan çılgınlığı başlattı.

PAPI/USD çifti etkileyici bir yükseliş yaşadı ve fiyatlar %300 arttı. Basın zamanı itibariyle, mevcut işlem fiyatı 0,00000881 $ seviyesinde bulunuyor. Özellikle, işlem hacmi de önemli bir artış gördü ve son 24 saat içinde 27 milyon dolara fırladı.

PAPI madeni para, kripto dünyasında heyecan uyandırıyor ve CoinMarketCap veya CoinGecko gibi popüler platformlarda listelenmeden 9 milyon dolarlık kayda değer bir piyasa değerine ulaştığı için dikkat çekiyor. PAPI Chulo'nun CoinMarketCap'te listelenmesi olasılığı, potansiyel bir 100X kazanca yol açabileceğinden, bu kripto para birimini çevreleyen heyecanı artırabileceğinden, yatırımcılar için potansiyel caziptir.

Yayınlanma 2023-05-26 15:11:00
Güncelleme 5 gün önce
Okunma Sayısı 256
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?