Ekmek kuyruğunda arkadaşının cep telefonunu çaldı!

Adana’da ekmek kuyruğunda beklerken arkadaşının cep telefonunu çalan zanlı tutuklandı. Arkadaş kurbanı genç önce şaka sandığını, telefonu getirmeyince polise şikayet ettiğini belirtti
Takip et
Ekmek kuyruğunda arkadaşının cep telefonunu çaldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez ilçe Yüreğir’e bağlı Selahattin Eyyübi Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, Burak Aktan (34) arkadaşı, Uğur B. (32) ile bir fırına girip ekmek almaya gitti. İki arkadaş ekmek kuyruğunda beklemeye başladı. Uğur B. bu sırada arkadaşının pantolonunun arka cebinde bulunan 2 bin lira değerindeki cep telefonunu, el çabukluğuyla aldı. Bu vaziyeti fark eden Burak Aktan arkadaşının şaka yaptığını sandı. Daha sonra iki arkadaş ekmek alıp ayrıldı. Arkadaşının cep telefonunu getirmesini beklerken bir türlü getirmeyince polise başvurdu.

4 SAAT SONRA YAKALANDI

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, Burak Aktan’ın ifadesi doğrultusunda şüphelinin bilgilerini alıp bölgede kapsamlı bir arama başlattı. Çabalar netice verdi ve Uğur B., olaydan 4 saat sonra yolda yürürken polis tarafından yakalandı.

‘BORCUMU ÖDEMEK İÇİN TELEFONU ÇALDIM’

Gözaltına alınan zanlı, emniyetteki ilk ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmeyip, “Ben fırına ekmek almaya gitmiştim. Kimsenin telefonunu çalmadım” şeklinde konuştu. Fakat çapraz sorguda suçunu itiraf etti. İşsiz olduğunu, bu sebeple borçlarının biriktiğini belirten Uğur B., “Borcumu ödemek için telefonu çaldım” şeklinde konuştu. Uğur B.’nin çaldığı telefonu 300 liraya sattığı öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.