Egemen Bağış Butona Basmak İsterken Rezil Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı Süryani Kilisesi temel atma töreninde ilginç anlar yaşandı. AK Partili Ahmet Hamdi Çamlı ve eski Bakan Egemen Bağış'ın butona basma yöntemleri izleyenleri şaşkına çevirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeşilköy’deki İstanbul Süryani Kadim Vakfı Mor Efrem Süryani Kadim Ortodoks Kilisesi’nin temel atma törenine katıldı. Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun uzun süre sonra bir araya geldiği tören büyük coşkuyla sona erdi.


BİRBİRİNDEN İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER

Ancak temel atma töreninde ilginç görüntüler de vardı. Erdoğan’ın attığı temel için oluşturulan platforma 4 buton koyuldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bastığı butonun yanına elini koyan AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ilginç bir görüntü oluşturdu. İkilinin hemen arkasında duran eski Bakan Egemen Bağış ise elini Çamlı’nın elinin üstüne koyarak bu görüntüyü daha da ilginçleştirdi.

Erdoğan temel atma töreninde “Coğrafyamızın kadim evlatları olan Süryani toplumunun diğer tüm meseleleri gibi ibadet ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin görevidir.” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı