Efe Güray kimdir, neden öldü?

10 Mayıs 2021, 12:34 tarihinde eklendi
Meşhur oyuncu Beren Saat, her sene olduğu gibi bu sene da 10 Mayıs’ta ilk aşkı, Efe Güray’ı unutmadı. Elim bir trafik kazası neticesi genç yaşında kaybettiği Efe Güray’la alakalı, “Benim kahramanım” açıklamasını yapan Beren Saat, sevenlerini hüzünlendirdi…
Takip et
Efe Güray kimdir, neden öldü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyunculuğa Efe Güray sayesinde başladığını belirten Beren Saat, kendisiyle hem çok iyi arkadaş olduklarını hem de birbirlerini çok sevdiklerini belirtmişti. ‘Yaşamının aşkı’ Efe Güray’ın yaş gününde duygusal bir paylaşım yapan Beren Saat, ünlenmesine yardımcı olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmayıp destekleyen eski sevgilisin için, ‘’ Bir dakikamız ayrı geçmezdi.’’ şeklinde konuştu.

EFE GÜRAY KİMDİR VE NEDEN ÖLDÜ?

Meşhur oyuncu Beren Saat, 2004’te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk sevgilisi Efe Güray’ın doğum gününü unutmadı. Beren Saat, bu alışkanlığı bozmayarak 2021’de de Efe Güray’ın doğum gününü kutladı.

Beren Saat, yaptığı paylaşımına,” Benim kahramanım” notunu düştü.

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda yaşamının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’la ilgili, alakalı şunları belirtmişti: “Yaşamımın aşkı. O da TED’denildi. 3 yıldır birlikteydik. Arkadaşlık da yaptık birbirimize aşık da olduk. Bir dakikamız ayrı geçmezdi. Benden bir yaş küçüktü fakat çok olgun biriydi.”

Efe Güray kimdir, neden öldü?

Elim bir trafik kazasının sonrasında 2004’te yaşamını kaybettiğinde 19 yaşında olan Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitim görüyordu.

Efe Güray, spordaki ve derslerindeki başarılarıyla eğitimini burslu olarak devam ettiriyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.