adplus-dvertising

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında saldırıya uğradı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde öğle saatlerine doğru makamında saldırıya uğrayan Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın burnu kırıldı.
Takip et
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında saldırıya uğradı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerine doğru makamı vatandaşları kabul eden Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan M.T.’nin taleplerini dinlemeye başladı. Kısa sürede konuşma münakaşaya dönüştü ve M.T. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a kafa atarak saldırdı. Saldırı etraftakilerin müdahalesi ile sonlandırıldı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında saldırıya uğradı

Başkan Selman Hasan Arslan hemen Edremit Devlet Hastanesine sevk edildi. Yapılan muayenesinde burnunun kırıldığı ve yüzünün çeşitli yerlerinde ezikler ve yaralanmalar olduğu öğrenildi. Başkan Selman Hasan Arslan’ın yarın kırık burnu için bir operasyon geçireceği bildirildi. Hastanesinden Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden Başkan Arslan burada ifade vererek M.T. hakkında şikayetçi oldu. M.T. ise olay ardından gözaltına alındı.

Emniyet çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Selman Hasan Aslan, “Görevimiz gereği bir saldırıya uğradık makamımızda. Beş arkadaşımız ile beraber iken. Bu Şekilde bir saldırıya uğradık. Kınıyoruz. Lüzumlu yasal işlemleri başlattık. Sağ olsunlar sayın valimize, sayın kaymakamımıza, emniyet müdürümüze bütün devletimiz bu işe sahiplendi. Lüzumlu işlemler yapıldı. Bildiğim kadarıyla sanık gözaltına alındı. Hukuki işlemleri devam ediyor. Şikayetçiyiz, bu saldırı Hasan Arslan’ın şahsına değil, Edremit haklına makamda yapılmış bir saldırıdır. Bununla alakalı lüzumlu işlemleri yapıyoruz. Şikayetimizi yaptık. İfademizi verdik. Raporumuzu aldık. Burnuma bir kafa darbesi aldım, az da olsa bir kırık da var. Yarın bir operasyon da geçireceğim” şeklinde konuştu.
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan olay hakkında bilgi verdi. Arslan, “Baskıyla, zorbalıkla Edremit halkının mallarını peşkeş çekmeyiz. Yani. duruşumuz budur ve bu duruşumuzun üstünde dik durduk” şeklinde konuştu.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında saldırıya uğradı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.