Edis Saçlarını Sarıya Boyatıp Çılgınlar Gibi Dans Etti!

Ünlü şarkıcı Edis son günlerde sıkça görmeye alıştığımız imaj yenileme modasına katıldı ve saçlarını civ civ sarısına boyatıp kameraların karşısına geçti.

Yeni imajını sosyal medyada hemen paylaşmaktan da çekinmeyen Edis kısa süre içerisinde binlerce tık aldı. Yep yeni bir imaj ile kameraların karşısında adeta show yapan Edis’in en çok dikkat çeken farklılığı ise saçları oldu. Kısa sarı saçları ile çılgınlar gibi dans eden Edis’in yeni görüntüsünden memnun olduğu her hareketinden belli oluyor.


1 Aralık’ta “An” albümüne veda edecek olan başarılı şarkıcı, “Konserlerde sanki insanları yakıyorum, acı duyuyorlar ama anlamıyorlar gibi geliyor… Bir yerini yaktığında birkaç saniye ne olduğunu anlamazsınız ama sonra acısı çıkar ya; karşımda yananların da bana dumanı ulaşıyor… Bu onlarla yaşadığım bir ritüel. Bu güce ulaştıktan sonra ondan geriye hiç düşmedim. Aksine, bu ateşin daha çok insanı yakması lazım. Terapi gibi bir his…” sözlerini kullandı.

Maslak’ta vereceği konser öncesinde prova yapan Edis dans ederken bir yandan da ağzında mikrofonu sevilen parçalarını seslendiriyor. 16 Kişiden oluşan dansçı ekibi ile kameraların karşısına geçen şarkıcının konser öncesi gece gündüz aralıksız çalıştığı da gelen haberler arasında.

Edis’in yeni imajıyla ilgili yapılan yorumlar

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı