Edirne Keşan’da Market Promosyon Yaptı, Halk İzdiham Çıkardı

Edirne'nin Keşan ilçesinin düşmandan kurtuluşunun 97'nci yıl dönümü için bir market promosyon ürün dağıttı. Dağıtım sırasında izdiham yaşandı.

Edirne’nin Keşan ilçesinde, düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıl dönümü kutlamalarında bir market tarafından promosyon ürün dağıtıldı. Dağıtım sırasında izdiham yaşanırken, çocuklar ezilme tehlikesi yaşadı. Promosyon ürünlerin dağıtıldığı araçlar ise zabıta ve polis ekipleri tarafından tören alanından uzaklaştırıldı.


Keşan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıl dönümü, Cumhuriyet meydanında gerçekleştirilen törenle kutlandı. Tören sonunda da Keşan’daki resmi kurum ve kuruluşların araçları geçiş yaptı. Bu sırada bir market tarafından promosyon ürünlerin dağıtımı sırasında izdiham yaşandı. İzdiham nedeni ile bazı çocuklar ezilme tehlikesi yaşarken, bazı çocuklar da bu durumdan korkarak göz yaşı döktü. İzdihamın büyümesi üzerine ise promosyon ürünlerin dağıtıldığı araçlar, zabıta ve polis ekipleri tarafından tören alanından uzaklaştırıldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı