EDHO’nun “Haşmet Façalı”sı Turgut Tuncalp Evlendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin “Haşmet Façalı”sı Turgut Tuncalp ile İlayda Atmaca dün akşam Beyoğlu’ndaki törenle dünya evine girdi.

Ünlü oyuncu Turgut Tuncalp, uzun süredir birlikte olduğu İlayda Atmaca ile dünya evine girdi. Dün akşam Beyoğlu’nda yapılan nikah töreniyle birlikte dünya evine giren Turgut Tuncalp ile İlayda Atmaca çiftine birçok oyuncu nikah töreninde eşlik etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları başta Oktay Kaynarca olmak üzere düğünde hazır bulundu.

NİKAH TÖRENİNE “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” AKINI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Haşmet Façalı karakterini canlandıran Turgut Tuncalp İlayda Atmaca ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikahına Erkan Can şahitlik yaparken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin oyuncuları da tam kadro törende yerlerini aldı.

Eğlenceli anların yaşandığı nikah töreninde, kıyılan nikah sonrasında horon tepildi.  Oktay Kaynarca ve dizi ekibinin eğlenceli anlar yaşadığı nikah törenine ait eğlenceli kareler çiftin sosyal medya hesaplarından hikaye olarak paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı