EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, diziden ayrıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol karakterlerden biri olan Alparslan son bölümde başından vuruluyor. Bu sahne sonrasında oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmadığı seyirciler tarafından araştırılmaya başladı. Peki, EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, diziden ayrıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm özeti..
Takip et
EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, diziden ayrıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol karakterlerden biri olan Alparslan son bölümde başından vuruluyor. Bu sahne sonrasında dizinin hayran kitlesi “EDHO Alparslan öldü mü?” sorusuna cevap aradı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLÜYOR MU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Alparslan karakterinin yapıma veda edeceği söylentilerinin ardından yayınlanan son bölümde Yunus Emre Yıldırımer’in canlandırdığı karakter başından vuruluyor. Böylece Alparslan EDHO’ya veda ediyor. Yunus Emre Yıldırımer 2015 yılından beri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır.

YUNUS EMRE YILDIRIMER KİMDİR?

Yunus Emre Yıldırımer 5 Şubat 1982’de Siirt’te dünyaya geldi. Yunus Emre Yıldırımer ilk, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da tamamladı. Ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümüne girdi ve buradan mezun oldu. Konservatuvar eğitimine devam ederken Melisa Özge Yıldırımer ile evlendi. İlk oyunculuk deneyimi, 2007 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili ile oldu. Ardından Evimin Erkeği, Sardunya Sokağı, Ritmini Arayan Kalpler gibi dizilerde rol aldı.

2013 yılında vizyona giren Selam adlı sinema filminde rol aldı ve Senegal’e giden bir öğretmeni canlandırdı. Aynı zamanda tiyatroya da devam etti ve Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na dahil olarak tiyatro oyunlarında sahneye çıktı. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Fatih-Harbiye adlı dizide Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le başrolü paylaşarak bu dizide Şinasi rolünü canlandırdı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183.BÖÜLÜM İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.