EDHO 186. bölümü bu hafta var mı, saat kaçta?

ATV’de her salı günü ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitliyor. 186. bölümü ile bu hafta yayınlanması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı yayınlanmayınca izleyiciler yeni bölümün olmadığını düşünmeye başladı. EDHO’nun yeni bölümü bu akşam ATV ekranlarında olacak.
Takip et
EDHO 186. bölümü bu hafta var mı, saat kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Salı günleri ATV’de yayınlanan ve hiçbir rakibi tanımayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 186. bölümü ile salı akşamı ekranlara gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünde bir Korkmaz daha diziden ayrılacak. Alparslan Çakırbeyli’nin alacağı intikam ardından Selman Korkmaz, yaşamını kaybedecek.

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YAYINLANMADI?

16 Mart 2021 Salı günü yayınlanacak olan EDHO’nun yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. EDHO’nun yerine Beşiktaş – Başakşehir maçının yayınlanması düşünülüyordu, bu olay yayın akışına bile yansıtıldı. Fakat EDHO hayranlarının ATV’ye sosyal medya üstünden sitem yağdırmasının üstüne ATV, Başakşehir – Beşiktaş maçını A Spor’a yönlendirdi ve EDHO’nun yeni bölümünün aynı gün, aynı saatte yayınlanmasına karar verildi.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, daha annesinin acısını yaşayamadan eşi Ceylan ve Bahar’ın kaçırılması ile büyük bir şok geçirir. Eşini kurtarmak için her yolu deneyen Hızır, Yaman Korkmaz’ın desteği ile Fuat’ın peşine düşer. Eşinin uğruna her şeyi göze alan Hızır, Fuat’ı ortadan kaldırır.

Bu esnada İdris, oğlu Kaya’nın hesabını sorabilmek için akrabaları ile plan yapar. Façalı ailesinin evine baskına hazırlanan İdris’in kardeşi Demir ise birlikte iş yaptığı Yaman’ın piyonu olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masanın lideri olan İlyas, meydana gelen kaostan uzaklaşmak ister. İlyas, Ömür ile birlikte yurt dışına çıkmanın planlarını yapmaktadır.

Ebru’nun hainliğinin ortaya çıkmasıyla birlikte diken üzerinde bekleyen Hızır, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başı olan Fethi’ye ulaşmak için planlar yapmaya koyulur. Fuat’ın yok oluşu ile yeni bir oyun kurmaya başlayan Fethi ise Hızır’a kendi kalesinde ders vermek istemektedir. Fethi, Hızır’ın otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.