adplus-dvertising

Eda Taşpınar Yunanistan’dan Sıkılıp İtalya’ya Geçti

Yunanistan'ın sevilen tatil beldelerinden birisi olan Mykonos'ta uzun süredir tatil yapan Eda Taşpınar komşudan sıkılarak İtalya'ya gitti.
Takip et
Eda Taşpınar Yunanistan’dan Sıkılıp İtalya’ya Geçti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yunanistan’ın sevilen tatil beldelerinden Mykonos’ta aylardır tatil yapan Eda Taşpınar, komşudan sıkıldı ve tatilinin devamı için İtalya’nın yolunu tuttu.

Haziran başında tatil için Yunanistan’ın Mykonos adasına giden Eda Taşpınar, “Mykonos’a 16 yıldır gelirim. Yılın 4 ayı da burada tatil yaparım. Buraya parti adası diyenlere çok kızıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Eda Taşpınar Yunanistan’dan Sıkılıp İtalya’ya Geçti

“ŞEZLONGDA YATARKEN SPOR YAPIYORUM”

Tüm yaz tek tek adaları gezen Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde annesinin vefatı üzerine İstanbul’a gelmişti. İstanbul’da bir süre kalan Eda Taşpınar, tekrar komşuya dönmek yerine İtalya’nın Capri adasına gitmeyi tercih etti. Şezlong pozlarıyla gündemden hiç düşmeyen Eda Taşpınar, daha önce kendisine sorulan “Şezlongda sıkılmıyor musunuz?” sorusuna, “Hiçbir zaman şezlongda boş durmuyorum. Çoğu zaman kitap okuyorum ya da defterime tasarımlar çiziyorum. Telefonla işlerimi hallediyorum. Zaman zaman şezlongda spor yaptığım bile oluyor” şeklinde cevap vermişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.