adplus-dvertising

Eda Taşpınar cami pozuyla tepki çekince hemen sildi

Sosyal medyanın çok konuşulan isimlerinden ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Eda Taşpınar’ın son paylaşımı olay oldu. Camide fotoğraf çektirip, “Mutlu yıllar sevgililerim” notuyla yayınlayan Taşpınar gelen tepkilerin ardından tartışma yaratan paylaşımını hemen sildi.
Takip et
Eda Taşpınar cami pozuyla tepki çekince hemen sildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sultanahmet’te bulunan Four Seansons içerisinde yer alan ve dışarıdan kimsenin giremediği Sultanahmet Cezaevi Camii/Hayyatin-i Hassa Camii’nde tasarımcı Eda Taşpınar tepk, alacak bir paylaşıma  imza attı.

Eda Taşpınar son paylaşımıyla bir kez daha adından söz ettirdi. Yeni yıl paylaşımı tepki çeken Eda Taşpınar söz konusu fotoğrafı hemen kaldırdı.

Eda Taşpınar cami pozuyla tepki çekince hemen sildi

CAMİ POZU TEPKİ ÇEKTİ

Yaklaşık 600 bin takipçisi bulunan Eda Taşpınar sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafla tepkileri üzerine çekti. Camide bir fotoğrafını paylaşan Taşpınar, “Mutlu yıllar sevgililerim” notunu düştü.

Eda Taşpınar cami pozuyla tepki çekince hemen sildi

TEPKİLER GELİNCE KALDIRDI

Camideki fotoğrafıyla kısa sürede gündem olan Taşpınar paylaşımını gelen yorumların ardından kaldırdı. Tartışma yaratan fotoğrafın ardından Taşpınar’dan herhangi bir açıklama yapılmadı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Eda Taşpınar camide çekilen yarı çıplak fotoğrafı. Bunlar dini değerlerimizle alay ediyorlar.

Bu alenen İslam’a ve Müslümanlara karşı hakarettir, küfürdür. Eda Taşpınar gibi birinin, cami ya da mescit içinde böylesine poz verilemeyeceğini bilmemesine imkân ihtimal yok. Biz sadece buradan tepki gösterebiliyoruz, gereğini yapmak ise Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş’a düşer.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.