Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Eda Taşpınar, önceki akşam Tarabya Kıyı Balık çıkışı görüntülendi. SevgilisiÇağrı Atakan’la gittikleri bir mekanda kendisine laf atan kişiyle kavga ettiği haberlerini doğrulayan sosyetik güzel, “Ayrılık yok, fikir ayrılığı var” dedi.

Eda Taşpınar, sevgilisi Çağrı Atakan’ın darp olayını karışması iddiasıyla ilgili konuştu. Taşpınar, “Beraber bir restoranda istenmeyen, tatsız olaylar yaşandı. Erkeklerin arasında bir anlaşmazlık oldu. Bunun sonucunda da biz Çağrı ile fikir anlaşmazlığı yaşıyoruz. Olan bu. Bu kadar” dedi.

Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Sevgilisiyle ayrılmadığını söyleyen Taşpnar, ”Ayrılık yok” diyerek, ilişkilerini yaşamaya devam edeceğini belirtti.

Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Çağrı Atakan, sevgilisiyle gittiği bir mekanda Taşpınar’a laf atan bir müşteriyi dövdüğü yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine ilk kez konuşmuştu.

Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Oyuncu, “Bu iddia şöyle doğru değil. Evet biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı. Ama kavga, darp ve dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı. Ufak bir tatsızlık yaşandı.

Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Tartışma yaşadığımız şahıslarla daha sonra konuştuk. Şu an aramızda bir problem yok. Neler yaşandığını şu an burada anlatmayayım. Ama bize uymayan bir hareketti. Tatsızlık oldu. daha sonra oturup konuştuk ve sorunu çözdük” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı