adplus-dvertising

Eda Taşpınar 25 metre dalarak köpek balıklarıyla yüzdü!

Eda Taşpınar, Meksika-Cancun’da 25 metre derinliğe dalarak köpek balıklarıyla yüzdü. Sosyetik güzel, o dakikaları da sosyal medya hesabından paylaştı.
Takip et
Eda Taşpınar 25 metre dalarak köpek balıklarıyla yüzdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir yurt dışı planlarını askıya almıştı. Pandemi kurallarının gevşetilmesinin sonrasında Taşpınar, geçtiğimiz günlerde soluğu Meksika’da aldı.

Tulum’un sonrasında Cancun’a giden Taşpınar, denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. Doğayla iç içe vakit geçiren 40 yaşındaki sosyetik güzel, tatilinden kesitleri de sık sık Instagram hesabından yayınlıyor.

Eda Taşpınar 25 metre dalarak köpek balıklarıyla yüzdü!

Taşpınar son olarak 25 metre derinliğe inerek köpek balıklarıyla yüzdüğü anları paylaştı. Meşhur isim, yayınladığı bu fotoğrafa, “Aşağıya inmeye başladığım anda kabulleniş başlar bende. Burası onların dünyası, onların kuralları geçerli.. Ne yapacaklarına onlar karar verirler, esasında ikili ilişkilerle hiç bir farkı yok. Çünkü karşınızdakinin hareketleri hiç bir zaman sizin kontrolünüzde değildir esasında. İnsanoğlu kontrolü sever, elinde olduğunu bilmek ister ancak yaşam bize şu günlerde öğretti ki kontrol bir illüzyon. Yaşama güven, sana ihtiyacın olanı o zaten yollar. Esasında bu kadar basit. Kabullen. Korkutucu olmaları lazımken o dünya o kadar sakinki esasında. Öğrenilecek çok şey var…” notunu düştü.

Eda Taşpınar 25 metre dalarak köpek balıklarıyla yüzdü!

Köpek balıklarıyla kafessiz dalışın yaptığı en tehlikeli şey olduğu olduğunu söyleyen Taşpınar, “Zor bir dalış alanıydı, akıntı çok fazlaydı.. Tekneden suya atlayanlar aşşağıya atılmış olan ipe tutunarak inmeliydi. Akıntıdan dolayı ipi ıskalıyanlar oldu. 25 metre altımızda inanamayacağımız bir görüntüyle karşılaştık. Bull sharklar, beyaz köpek balıklarından çok daha sinirli hayvanlardır. Yaklaşık 20 taneydiler. Dişiler hamileydi. Bize görsel bir şölen sundular. Çarpanlar, çok yakınımızdan geçenler oldu. En inanılmazı ise yukarı çıkarken hare halinde etrafımızı sarıp bizle birlikte yukarı çıkışlarıydı.. Yaptığım en tehlikeli ama bir o kadar da unutulması olanaksız yegane şey-Köpek balıklarıyla kafessiz dalış…” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.