adplus-dvertising

Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan’da hazırlık kampına gidiyor

2022-2023 sezonu hazırlıklarını İstanbul’da yaptığı antrenmanlarla sürdüren Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan’ın Osijek kentinde hazırlık kampına gidecek.
Takip et
Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan’da hazırlık kampına gidiyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eczacıbaşı Dynavit kadrosunda yer verilen ve altyapısında yetiştirdiği genç oyuncularıyla çalışmalarını hızlandıran Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan Milli Takımıyla ikili kampa girecek.

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Takımı’nın ve aynı zamanda Hırvatistan Milli Takımı’nın başantrenörü Ferhat Akbaş, “Milli takımda olmayıp antrenmanlara devam eden oyuncularımızla, altyapıdaki genç takım oyuncularımızın kaynaşması ve sezon öncesi yüklemelerimizi tamamlamak ismine bizim için mühim bir hazırlık olacak. Hırvatistan’ın Osijek kentinde kampımızı gerçekleştireceğiz. Makedonya’da U19 Milli Takımı’nda yer verilen altyapı sporcularımızı da Hırvatistan’a getirerek, hem A Takım hem de altyapı sporcularımızı gözlemlemiş olacağız.

Benim Hırvatistan Milli Takımı’ndaki görevim nedeniyle iki takımı da birlikte gözleme ve çalıştırma fırsatı yakalayabileceğim için öte yandan mutluyum. Aynı biçimde İstanbul’a bir hafta sonra Hırvat Milli Takımı’nı getirerek, yapacağımız hazırlık maçlarıyla iki takımı da hazırlayacağız” diye kamp öncesi görüşlerini aktardı. Eczacıbaşı Dynavit, 4 Eylül Pazar günü Osijek’e doğru yola çıkacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.