adplus-dvertising

Eczacıbaşı Dynavit, Beyza Arıcı’yla sözleşme yeniledi

Eczacıbaşı Dynavit, başarılı voleybolcusu Beyza Arıcı’nın sözleşmesini uzattı. İmza sonrası konuşan Arıcı, “Beşinci sezonumu tamamladığım kulübüm ile üç sezon daha devam edecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Eczacıbaşı Dynavit, Beyza Arıcı’yla sözleşme yeniledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eczacıbaşı Dynavit, başarılı orta oyuncu Beyza Arıcı’yla sözleşme yeniledi. Son beş sezondur Eczacıbaşı ile birçok başarıya imza atan milli oyuncu, turuncu-beyazlı formayı giymeye devam edecek.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüzün başarılarında pay sahibi olan tecrübeli orta oyuncumuz Beyza Arıcı ile yeniden sözleşme yeniledik. Beraber daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dendi.

Eczacıbaşı Dynavit, Beyza Arıcı’yla sözleşme yeniledi

İmza sonrası görüşlerini aktaran Beyza Arıcı, “Eczacıbaşı benim ailem. Beşinci sezonumu tamamladığım kulübüm ile üç sezon daha devam edecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Beraber geçirdiğimiz beş sezonun sonrasında, bugün attığım imzada hala ilk günkü heyecanı hissediyorum. Turuncu-beyazlı renkler için hep birlikte, elimizden gelenin en iyisi için çabalamaya devam edip, çok çalışarak kulübümüzü en güzel yerlere taşıyacağımızı ümit ediyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.