ECOMI Nedir? ECOMI (OMI) Coin yorum ve grafiği

24 Mart’ta Uniswap borsasında listeleneceği duyurulan ECOMI (OMI), 19 Mart’ta 0,0131 dolara çıkarak ATH gördü. Peki bir haftada dört kat yükselen ECOMI ve OMI token nedir?
Takip et
ECOMI Nedir? ECOMI (OMI) Coin yorum ve grafiği
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ECOMI (OMI); yıllık grafikte yüzde 46.597, aylık grafikte yüzde 1845, haftalık grafikte ise yüzde 320 oranında değer kazandı. Günlük bazda yüzde 42 değerlenen OMI, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

2.1 milyar dolar piyasa değeri bulunan OMI, piyasa değeriyle 50. sırada konumlanıyor. OMI’nin günlük işlem hacmi ise 145 milyon dolar.

ECOMI Nedir? ECOMI (OMI) Coin yorum ve grafiği

ECOMI (OMI) token nedir?

Singapur merkezli ECOMI, kripto paraların ve NFT’lerin güvenli bir şekilde korunmasını amaçlar. Sunduğu VeVe uygulamasıyla NFT’ler için tek bir yerden güvenli alım-satım imkanı sunmak istediğini belirtir. Uygulama tabanlı VeVe’de kullanıcılar NFT alıp satabilir, sanal galerileri ve koleksiyonlar oluşturabilir ya da sergi yapabilirler.

Dijital varlık güvenliği konusunda öncülük etmek isteyen ECOMI, Secure Wallet kripto para cüzdanını sunmuştur. Secure Wallet’in 1000’den fazla kripto para ve dijital varlığı desteklediği belirtilmektedir. Donanım cüzdanı olarak kullanılan ürün, kredi kartı boyutundadır ve mobil uygulama ile görüntülenebilmektedir.

ECOMI’de staking yapılmaktadır. Staking yapan kullanıcılar OMI token ödülü kazanırken platforma likidite sağlanır. Platformdaki alım-satım işlemlerinde OMI token kullanılır. OMI token arzı 750 milyar olarak belirtilirken dolaşımdaki arzı 166 milyardır.

ECOMI (OMI) token nerede listelenir?

OMI tokenı listeleyen borsalar Bitforex ve BitMax’tir.

ECOMI Nedir? ECOMI (OMI) Coin yorum ve grafiği

ECOMI (OMI) token yorum ve grafiği

Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan biriside ECOMI. OMI coin, Distributed Ledger Technology kullanarak birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonları satın almak, korumak ve toplamak için dünyanın en iyi platformunu yarattığını iddia ediyor. OMI anlık olarak yükseliyor ve düşüyor.

ECOMI Nedir? ECOMI (OMI) Coin yorum ve grafiği

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.