Ecem Erkek’e Doğum Günü Sürprizi

Güldür Güldür’ün başarılı oyuncularından Ecem Erkek’e eşi ve iş arkadaşları doğum günü sürprizi hazırladı. Başarılı oyuncunun sürpriz partisine, Güldür Güldür Show ekibinden Açelya Topaloğlu, Sinan Çalışkanoğlu ve Berkay Tulumbacı da katıldı.

Güldür Güldür Show’a bu sene şüphesiz damga vuran isim Naime karakteriyle Ecem Erkek oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı tiplemeler sayesinde kısa sürede tanınan Erkek geçtiğimiz yıllarda Hayat Sırları dizisinde rol almıştı. Bu sene deyim yerindeyse yıldızı parlayan başarılı oyuncu Ecem Erkek’e geçtiğimiz günlerde eşi Yüce Erkek ve iş arkadaşları doğum günü partisi hazırladı.

NAİME’YE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Naime karakteriyle bu sene Güldür Güldür Show’a damga vuran Ecem Erkek 24 Haziran’a 30 yaşına girdi. Başarılı oyuncunun eşi Yüce Armağan Erkek’in hazırladığı doğum günü partisine Güldür Güldür Show ekibinden Berkay Tulumbacı, Açelya Topaloğlu, Sinan Çalışkanoğlu ve eşi Çiğdem Çalışkanoğlu da katıldı. Gece boyunca bol bol fotoğraf çekilen ekip, bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmediler.

Güldür Güldür Show’da hayat verdiği karakterle, performansı çok sevilen ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturan Ecem Erkek’in sosyal medyada da büyük bir takipçisi listesi var. Ancak başarılı oyuncu çok kez takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna da tutuluyor. Sadelikten yana olan Erkek’e en çok gelen eleştiri ise makyaj yapmaması üzerine…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı