Ecem Erkek kaç yaşında, nereli, evli mi, çocuğu var mı?

Güldür Güldür Show oyuncusu Ecem Erkek son günlerde dikkat çeken isimlerden. Naime karakteri ile yıldızını parlatan başarılı oyuncu Ecem Erkek kimdir, kaç yaşında? Ecem Erkek'in eşi Yüce Armağan Erkek kaç yaşında, mesleği ne? Ecem Erkek aslen nereli, annesi ve babası kim? Güldür Güldür Show oyuncusu Ecem Erkek hakkında bilgiler

2018 yılından beri Güldür Güldür'ün kadrosunda olan Ecem Erkek her hafta farklı tiplemeler ile deyim yerindeyse oyunculuğu konuşturuyor ve ekran başındaki seyirciden tam not almayı başarıyor. Oyunculuğu kadar sesiyle de herkesi kendine hayran bırakan Ecem Erkek özellikle Ahmet Kaya'nın "Nerden Bileceksiniz" şarkısıyla tam not aldı.

ECEM ERKEK KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Ecem Erkek 24 Haziran 1989'da Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Sivas İmranlı'lıdır.

ECEM ERKEK EĞİTİMİ NE?

Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi'nden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar'ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu'nda Diksiyon Eğitimi almıştır. 2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda kursiyerlik yapan Ecem Erken sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur.

ECEM ERKEK ÇOCUKLUK HALİ

ECEM ERKEK BOYU VE KİLOSU

1,65 boyunda 60 kg https://www.instagram.com/p/CLOspdinFEt/ Bu aralar sıkça spor fotoğrafları paylaşan Ecem Erkek zayıflamaya devam ediyor.

ECEM ERKEK ANNE VE BABASI

ECEM ERKEK'İN KARDEŞİ VAR MI?

Ecem Erkek'in bir ablası var.

ECEM ERKEK SOSYAL MEDYA HESABI

Oyuncunun Güldür Güldür Show ile tanınmasıyla birlikte sosyal medyadaki takipçi sayısı da arttı. Bir milyona yaklaşan bir takipçi sayısıyla da instagram’da dikkat çekiyor paylaşımları. Istagram hesabı: ecem.erkek 975bin takipçi Youtube kanalı: Ecem Erkek

ECEM ERKEK EVLİ Mİ, ÇOCUĞU VAR MI?

Oyuncu Ecem Erkek, 2016 yılında Yüce Armağan Erkek ile hayatını birleştirmişti. Ecem Erkek'in çocuğu yoktur. Çift Aile Mahkemesi’ne başvurup anlaşmalı olarak Kasım 2020'de boşandı. Erkek, ayrılığın ardından sessizliğini bozdu. Sitem dolu açıklama yazdı. Geçtiğimiz günlerde eşi Yüce Armağan Erkek'ten ayrılan oyuncu Ecem Erkek, ayrılık sonrası konuştu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Erkek, "Bizim sevgimiz de saygımız da baki..." dedi. Ünlü oyuncu, paylaşımında "Biz 10 yıldır beraberiz. Beraber büyüdük. Büyüdüğümüz aileler, yetiştiriliş biçimimiz, sahip olduğumuz vicdanlarımız iki kötü cümlede harcanmayacak kadar sağlam . Biz henüz duruşmayı beklerken sanki ülke gündeminde konuşulacak başka bir şey yokmuş gibi haberi her yere posta eden işgüzarın ekmeğine yağ olacak kadar basit değil bizim bağımız . Evliliğimize nasıl ortak karar verdiysek ayrılığımıza da ortak karar verdik" ifadelerini kullandı."Yani boşamadım BOŞANDIK! Evliliği instagram storylerinden öğrenmiş olduğu çok açık insanlar tarafından söylenmiş bir takım cümleler okuyorum. Ne Armağan’ımı ne de ilişkimi siz akbabalara yedirmem! Bizim sevgimiz de saygımız da baki... Burdan size magazin çıkmaz sizi keşfet’e alalım."

ECEM ERKEK SOYADI NE?

Ecem Erkek medyada yer aldığı andan beri Ecem Erkek olarak biliniyor ve boşandığı halde Erkek soyadını kullanıyor. Eşi Yüce Armağan'ın da soyadı erkek. Bu şekilde tanındığı için Erkek soyadını kullanmaya devam mı ediyor yoksa gerçekten evlenmeden önce de soyadı Erkek miydi bilgi yok ama bu kadar tesadüf olması da ilginç. Bir ara Sümer Ezgü'nün eşi kendi soyadını kullanmamış ve bu şekilde tanındığı için Serap Ezgü olarak yıllarca devam etmişti programlarına. Büyük ihtimalle bu şekilde kullanıyor Ecem Erkek de. Eğer net bir bilgiye sahipseniz yorum bölümünde bildirebilirsiniz.

ECEM ERKEK AYRILDIĞI EŞİ YÜCE ARMAĞAN KİMDİR?

Yüce Armağan Erkek, 24 Haziran 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Yüce Armağan Erkek, Ankara Üniversitesi Dil Coğrafya Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü”nden mezun olmuştur. Mamak Belediye Tiyatrosunda tiyatro eğitimi, Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda ise diksiyon eğitimi almıştır. Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Yüce Armağan Erkek, 2015 senesinde mevzun olduktan sonra Ankara’da çeşitli tiyatrolarda oyuncu olarak sahne almaya başlamıştır. Sevilen dizi “Behzat Ç”ile ekran karşısına geçmiş daha sonra, 2017 senesinde “Hayat Sırları” dizisinde yer almış ve performansıyla büyük bir beğeni toplamıştır. Yüce Armağan Erkek kendisi gibi oyuncu Ecem Erkek ile 2016 yılında evlendi. Instagram: yuce_armagan_erkek Tiyatro oyunları 2015 – Bir İnce Sızı Nisan 1915 2015 – Çöl Oyunu 2016 – Tersine Dünya 2016 – Romeo & Juliet 2016 – Şark Dişçisi / Margos 2017 – Kafatası (Yardımcı Yönetmen) 2018 – Fisterra (Dramaturg)

ECEM ERKEK KARİYERİ

Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan oyuncu; Amerikan Rüyası, Woyzeck, Üç Kuruşluk Opera, Tersine Dünya, Romeo & Juliet ve Şark Dişçisi gibi oyunlarda yer almıştır. Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları adlı dizide “Şirin” isimli karakteri canlandırmıştır. Hayat Sırları dizisinde Ecem Erkek, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut gibi başarılı oyuncular ile birlikte rol aldı. 2017'de Hayat Sırları dizisinde yer alan oyuncu, daha sonra Güldür Güldür Show isimli tiyatro oyununun kadrosuna katılmış olup hâlen burada yer almaktadır. Güldür Güldür de birçok karaktere bürünen Ecem Erkek en çok Naime rolüyle dikkatleri üzerine çekti. 2018 yılında Hakan: Muhafız dizisinde iki bölümde yer alan oyuncu, 2020 yılında 46. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Komedi Oyuncu adayı olmuş, ödül etkinliği 2020 İdlib saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir. Ecem Erkek, 'Güldür Güldür Show'daki performansı ile 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde, 'En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görülmüştü. Erkek, Altın Kelebek ödülünü aldıktan sonra 11 Aralık 1987 tarihinde hayatını kaybeden usta sanatçı Adile Naşit'in mezarına gittiğini açıklamıştı. Ayrıca Taksim Trio ile birlikte Bu Da Gelir Bu Da Geçer ve Nereden Bileceksiniz şarkılarını seslendirmiştir. Ecem Erkek 2020 yaz aylarında çekilen ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?’ filminde de onadı ve film 2021 Nisan ayında Netflix'te yayınlanacak. https://www.instagram.com/p/CLkNpwkHvZx/

ECEM ERKEK'İN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü- Netflix,2021 Hakan: Muhafız Sıla 2018 Güldür Güldür Show Naime 2017- Hayat Sırları Şirin Kuzgun 2017 https://www.instagram.com/p/CLUoN5kHP8z/

ECEM ERKEK SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI FOTOĞRAFLARI

Ecem Erkek kaç yaşında, nereli, evli mi, çocuğu var mı?
Bizi Takip Edin

Bize Katılın