Ece Uslu’nun Korku Dolu Anları

Çeşme'de arkadaşlarının evine ziyarete giden oyuncu Ece Uslu, arkadaşının köpeği tarafından ısırıldı. Hastaneye kaldırılan Uslu'nun kolunda ısırılmaya bağlı yırtıklar oluştu.

Çeşme’de bir arkadaşına ziyarete giden Ece Uslu, arkadaşının köpeği tarafından ısırıldı. Kolundan ısırılan güzel oyuncu hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan Ece Uslu, kolunun son haline ait fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram’da paylaştı.

KORKU DOLU ANLARI ANLATTI

Ünlü oyuncu Ece Uslu arkadaşının köpeği tarafından ısırıldıktan sonra tedavi altına alındı. Uslu köpek saldırısı sonrası şu cümleleri kurdu: Bağlıydı ama benim de köpeğim olduğu için çözmelerini istedim. Havlayarak üzerime geldi. Korkmadığımı göstermek için kolumu uzattım. Bunu yapmamak gerekiyormuş. Kolumu kaptı, arkadaşlarım kurtardı. Onlar da çok üzüldü.

Ece Uslu’nun Korku Dolu Anları Ece Uslu

Sözlerine devam eden Uslu, “Tek dişle kemiğime kadar girmiş. O anlarda biraz panik oldum. Hastanede tetanoz aşısı yapıldı ve ağrı kesici verdiler. Daha kötü olabilirdi. Şansıma ucuz kurtuldum. Röntgende de kemiğim temiz çıktı.” ifadelerini kullandı.

Ece Uslu’nun sağlık durumunun iyi olduğu ve kolundaki kemiklerde zedelenme olmadığı hastane tarafından rapor edildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı