Ece Üner’in Susma programı reyting sıralamasında çakıldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma programının reytinglerde beklenen başarıyı gösterememesi kriz çıkardı.
Takip et
Ece Üner’in Susma programı reyting sıralamasında çakıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Deneyimli sunucu Ece Üner’in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma programında işler yolunda gitmiyor.

YOLLAR AYRILDI

Haber İskelesi’nde yer verilen habere göre; Show TV Ana Haber sunuculuğunu bıraktıktan sonra yeni programında birçok krizi yaşayan deneyimli sunucu reytinglerde beklenen başarıyı bir türlü yakalayamadı. Kanal D yönetimi de radikal bir karar alarak faturayı programın yapımcısı Bloom Medya’ya kesti.

‘En iyi Haber Sunucusu’ ödülü alan Ece Üner‘in Kanal D ekranlarındaki başarısızlığının yapımcısı Bloom Medya bünyesinde yaratılan ekipten kaynaklandığı iddia ediliyordu. Bu iddialar karşısında Kanal D yönetimi de, Ece Üner ile Susma’nın yapımcısı Bloom Medya ile yolları ayırarak programı PH Yapım’a verdi.

Ece Üner ile Susma bundan bu şekilde PH Yapım bünyesinde yayın yaşamına devam edecek. PH Yapım aynı zamanda, Kanal D’de yayınlanan Hakan Ural ile Nur Tuğba Algül Namlı’nın sunduğu ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının da yapımcısı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.