adplus-dvertising

Ece Üner ve Uğur Dündar’ın yeni adresleri tv100 oldu

Duayen gazeteci Uğur Dündar ile ünlü televizyon habercisi Ece Üner’in yeni adresleri belli oldu. tv100, Uğur Dündar ile Ece Üner’in artık kendi kanallarında seyirciyle buluşacaklarını açıkladı. Ece Üner de sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Takip et
Ece Üner ve Uğur Dündar’ın yeni adresleri tv100 oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak KRT TV’de program yapan Uğur Dündar, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Duayen Gazeteci Uğur Dündar, tv100’deki yeni programıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dündar’ın 7 Ocak’tan itibaren her cumartesi gecesi saat 22.00’de ‘Uğur Dündar’ın Panoraması’ isimli programla ekranlarda olacağı duyuruldu. Kanaldan yapılan açıklamada, “7 Ocak’tan itibaren her cumartesi gecesi saat 22.00’de ‘Uğur Dündar’ın Panoraması’ adlı programla ekrana gelecek olan Dündar, güncel ve siyasi gelişmeleri yorumlayacak” denildi.

ECE ÜNER ANA HABERLE EKRANA DÖNÜYOR

Uğur Dündar’ın ardından ise Ece Üner’in de bundan sonra tv100’de ana haber bülteni sunacağı açıklandı. Ece Üner uzun süre Show TV’de ana haber bülteni sunmuş ardından ise Kanal D’de ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programla ekranlara gelmişti.

Ece Üner ve Uğur Dündar’ın yeni adresleri tv100 oldu

Üner bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Ece Üner, tv100 ekranlarına geçtiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Ece Üner ve Uğur Dündar’ın yeni adresleri tv100 oldu

Gürkan Hacır’ın programına canlı bağlanarak tv100’ün güçlü kadrosuna dahil olmaktan mutlu oldugunu söyleyen Öner, 9 Ocak’tan itibaren her akşam canlı yayınla tv100 Ana Haber bülteninde izleyicisi ile buluşacak. Üner Twitter adresinden de transferle ilgili şunları yazdı:

“Halkın halk için halk tarafından yönetilmesi sadece demokrasi değil haber için de şart! Halkın sesi olmaya talip ve çok istekliyim. Ocak ayından itibaren tv100 Ana haber’de kavuşmak üzere”

Ece Üner ve Uğur Dündar’ın yeni adresleri tv100 oldu

“Size bu akşam güzel haberlerim var”

Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına videolu mesaj gönderen Uğur Dündar “Taksim Meydanı’ndaki tüm dostlara selamlar sevgiler. Size bu akşam güzel haberlerim var. tv100 ailesi büyüyor. 7 Ocak Cumartesi akşamında itibaren Uğur Dündar ile Haftanın Panoraması programını sizlere sunacağım.

Genç kuşak habercilerin en değerli isimlerinden biri Ece Üner artık bizimle birlikte olacak, sizlere haberleri o sunacak. Ece Üner gerçekten büyük bir değer, bilgili, birikimli ve ilkeli bir yayıncı. Ona da başarılar diliyorum. tv100 ailesi sizin değerli ilginizle daha da büyüyecek. Size layık olmaya çalışacak.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.